Pucio - nowe książeczki Pucio chce siusiu Pucio zostaje kucharzem

Co to za kilkulatek, który podbił serca małych czytelników w całej Polsce? Chłopcem tym jest oczywiście sympatyczny Pucio – nowe książeczki z popularnej serii (Pucio zostaje kucharzem i Pucio chce siusiu) już za parę dni ukażą się w księgarniach!

Pucio - nowe książeczki Pucio chce siusiu Pucio zostaje kucharzem

Pucio – nowe książeczki z serii

Bohater-rówieśnik, z którym małym czytelnikom łatwo jest się utożsamić, opowiastki o dużych sprawach małych ludzi, a do tego niezwykle przystępna forma, czyli prosty tekst i przyjemne dla oka ilustracje Joanny Kłos. Nic dziwnego, że książeczki autorstwa Marty Galewskiej-Kustry cieszą się dużą popularnością.

Do tego autorka dostosowuje treści i sposób ich przekazywania w książeczkach edukacyjnych, zgodnie z wiedzą zdobytą w pracy jako pedagog dziecięcy, pedagog twórczości oraz specjalistka w dziedzinie logopedii dziecięcej.

Dobra wiadomość dla wszystkich „zapucionych” jest taka, że w sierpniu bestsellerowa dziecięca seria wzbogaci się o dwa nowe tytuły:

Marta Galewska-Kustra Pucio zostaje kucharzem, czyli o radości z jedzenia

Pucio zostaje kucharzem, czyli o radości z jedzenia

Pucio razem z mamą i Misią wybierają się do restauracji. Chłopiec odkrywa tam nowe smaki, próbując dań, których nie znał wcześniej.

Zainspirowany wspólnym wyjściem, postanawia przygotować w domu posiłek dla mamy. Pomaga mu w tym tata i rodzeństwo.

W książeczce poza nową historyjką o przygodach Pucia znajdziecie także przepis na placuszki z owocami do samodzielnego przygotowania.

Premiera książki jest zaplanowana na 11 sierpnia 2021 r.
Książkę już teraz możecie zamówić pod linkiem: Pucio zostaje kucharzem

Marta Galewska-Kustra Pucio chce siusiu, czyli pożegnanie pieluszki

Pucio chce siusiu, czyli pożegnanie pieluszki

Pucio dostał w prezencie od babci nocnik z samolotem. Chłopiec uczy się z niego korzystać i nie zrażać przytrafiającymi się wpadkami.

Premiera książki jest zaplanowana na 11 sierpnia 2021 r.
Książkę już teraz możecie zamówić pod linkiem: Pucio chce siusiu

A jeśli Wasze pociechy są właśnie na etapie „przesiadania się” z pieluszki na nocnik, to zajrzyjcie do tego zestawienia: Pożegnanie z pieluszką? Te książki mogą pomóc!

Zobacz także: