Czy zdarzyło Wam się kiedyś kupić książkę, bo przyciągnęła Was jej okładka? Ja przyznaję się bez bicia, że jestem okładkową sroką! Dlatego od razu zakochałam się w okładce książki Until You. Czy pokochałam również treść? Tego dowiecie się z mojej recenzji, na którą Was zapraszam. A że twórczość Cathariny Maury nie jest mi obca, to z ciekawością sięgnęłam po książkę.

Until You

Aria to dziewczyna, którą poznajemy kiedy jej życie wywraca się do góry nogami i dziewczyna znajduje się na życiowym zakręcie. Zrozpaczona i załamana decyduje się jednak postawić wszystko na jedną kartę i przyjąć propozycję Graysona, który od lat przyjaźni się z jej bratem. Wsiada więc z nim do samolotu i otwiera nowy rozdział w swoim życiu. Kiedy zjawia się w nowej pracy, nie wie jeszcze, że to dopiero pierwsza tak duża zmiana w jej życiu… Bowiem nie tylko zaczęła pracę u Graysona, ale również z nim zamieszkała. Chłopak obiecał jej bratu, że się nią zaopiekuje i … Jakby Wam to powiedzieć – wywiązuje się z tej obietnicy idealnie 🤭

Książka dostępna na www.taniaksiazka.pl>>

Instagram @ruda_czyta

Para, która skradnie Wasze serca…

Okazuje się, że Aria u Grayson mają podobne zainteresowania i talenty i łączy ich więcej niż się spodziewali. Razem tworzą drużynę, która może więcej. Ale czy demony przeszłości i lęk przed samym sobą nie będą zbyt mocne? Czy świeża relacja poddana dużej próbie ma szansę przetrwać?

Dużo pytań? Odpowiedzi znajdziecie w książce. Znajdziecie w niej też masę emocji oraz uczuć, powrót do przeszłości i zmierzenie się z demonami, które wciąż czyhają, a powinny zostać dawno zapomniane. Historia wydawać się może przewidywalna i banalna, ale to tylko pierwsze wrażenie – z pewnością znajdziecie w niej coś więcej.

Dla mnie to było drugie spotkanie z autorką i cóż mogę powiedzieć – wiedziałam już kolejną książkę w zapowiedziach i na nią czekam 💕

Zwłaszcza że spotkam tam bohaterów właśnie z Until You. A książkę dostaniecie TUTAJ >>

Ocena Rudej
 • 8/10
  Jak mocno książka mnie wciągnęła? - 8/10
 • 7.5/10
  Jak oceniam styl pisania, język i warsztat autora? - 7.5/10
 • 5/10
  Czy warto przeczytać tę książkę ponownie? - 5/10
 • 7.5/10
  Czy bohaterowie wzbudzili sympatię? - 7.5/10
7/10

Fragment recenzji

Znajdziecie w niej masę emocji oraz uczuć, powrót do przeszłości i zmierzenie się z demonami, które wciąż czyhają, a powinny zostać dawno zapomniane. Historia wydawać się może przewidywalna i banalna, ale to tylko pierwsze wrażenie – z pewnością znajdziecie w niej coś więcej.