Valeria czarno na białym - zapowiedź

Valeria czarno na białym w nowym wydaniu już w czerwcu pojawi się w księgarniach. A to oznacza jedno – cztery przyjaciółki z Madrytu znowu zaszaleją! Jeśli mieliście już okazję przejść się w butach Valerii i przyjrzeć się jej w lustrze, to teraz nadszedł czas na następną część perypetii nietuzinkowej Hiszpanki. 
Valeria czarno na białym - zapowiedź

Valeria czarno na białym – przyjaciółki powracają!

Co słychać u Valerii? Karuzela jej uczuć nadal wiruje, nie zwalniając tempa! W domu Victora, przystojnego architekta, bohaterka znajduje „niespodziankę”: bieliznę, która nie należy do niej. Valeria poznaje także Bruna i znajomość ta wpakuje ją w duże kłopoty. Wygląda na to, że świat młodej kobiety znowu stanie na głowie.

Na szczęście Valeria nie jest sama! Takich dwóch jak one cztery nie ma ani jednej: Valeria, Carmen, Lola i Nerea zawsze wspierają się nawzajem i mogą na siebie liczyć. Nic nie działa lepiej na życiowe rozterki niż niekończące się pogaduszki przy winie o życiu, pracy i o sprawach sercowych. Oczywiście w zaufanym, babskim gronie.

Premiera książki Valeria czarno na białym jest zaplanowana na 16 czerwca 2021 roku.
POD TYM LINKIEM możecie przeczytać darmowy fragment powieści Elisabet Benavent.

Książkę w przedsprzedaży znajdziecie W TYM MIEJSCU.

Seria Valeria Elisabet Benavent

Seria Valeria, czyli z życia pisarki w kryzysie

Jeśli chcecie nadrobić zaległości przed premierą trzeciej części książki, poniżej znajdziecie poprzednie tomy serii:

Valeria w wydaniu serialowym

O serii powieści Elisabet Benavent zrobiło się głośno po serialowej ekranizacji, która podbiła serca widzów Netflixa. Na ten moment można obejrzeć pierwszy sezon, składający się z ośmiu odcinków.

Na koniec zostawiam Wam zwiastun serialu, żebyście mogli lepiej wczuć się w klimat tej historii. 🙂

Zobacz także: