NiezgodnaVeronica Roth to autorka bestsellerowego cyklu pt. Niezgodna. Teraz dla wszystkich fanów pisarki mamy świetną wiadomość. Otóż już 28 października bieżącego roku na polskim rynku pojawi się całkiem nowe wydanie całej serii. Dzięki temu będziecie mieli pod ręką cztery części: Niezgodna, Zbuntowana, Wierna oraz Cztery w jednym tomie! A wszystko to oprawione w twardą, elegancką okładkę.

Veronica Roth – czym ujęła czytelników?

Cykl Niezgodna sprzedał się aż w 35 milionowym nakładzie na całym świecie. W samej Polsce książki nabyło aż 220 tysięcy miłośników akcji i przygód. Ponadto pisarka zaskarbiła sobie sympatię nie tylko czytelników, ale również osób, które uwielbiają filmy. Na podstawie jej powieści powstały bowiem ekranizacje. Ostatnia część do kin trafić ma w marcu 2017 roku.

O czym właściwie opowiada słynna seria? To świat, którego społeczeństwo podzielone jest na pięć frakcji: Altruizm, Nieustraszoność, Erudycja, Prawość, Serdeczność. Warto dodać, że jest to społeczeństwo zbudowane na ruinach Chicago. Każdy człowiek musi przejść test predyspozycji. Następnie w krwawej ceremonii zmuszony jest wybrać jedną grupę, do której będzie przynależeć. Osoba, która łączy w sobie cechy kilku frakcji jest Niezgodna i musi zostać wyeliminowana. Taki los spotyka dwójkę bohaterów, Tris i Tobiasa.

Ten fenomen wydawniczy to świetna propozycja na długie, jesienne wieczory. Od teraz wszystkie części ulubionej powieści będziecie mieli w jednym miejscu. To o wiele wygodniejsze, biorąc pod uwagę, że do walizki czy torby wystarczy spakować jeden tom. Również na półce zajmuje o wiele mniej miejsca, dzięki czemu zyskujecie przestrzeń na całkiem nowe książki!

Książkę możecie nabyć tutaj. Gorąco polecamy!