Recenzje

Video recenzja nowej książki Jakuba Ćwieka „Grimm City. Wilk!”

grimmcity-front_1000px

Jakub Ćwiek to bez wątpienia jeden z czołowych polskich autorów literatury fantasy. Któż bowiem nie czytał, bądź nie słyszał o książkach z cyklu „Kłamca” czy „Chłopcy”? To wyjątkowy styl oraz liczne nawiązania do popkultury i mitologii sprawiają, że twórczość Jakuba Ćwieka cieszy się taką wielką popularnością. Macie okazję przekonać się o tym po raz kolejny, a wszystko za sprawą jego najnowszej książki „Grimm City. Wilk!”.

Jeśli jeszcze nie sięgnęliście, bądź zwlekacie z przeczytaniem nowej książki Jakuba Ćwieka, musicie koniecznie zapoznać się z youtubowym kanałem „Posłuchajcie” i umieszczoną tam video recenzją jego najnowszego dzieła „Grimm City. Wilk!”.  Z jej pomocą poznacie zarys oraz wrażenia Pawła po skończonej lekturze powieści. Miłego oglądania!

Pasja do książek aż kipi z tej recenzji! Jeśli wam również spodobało się pierwsze nagranie, wesprzyjcie ekipę prowadzącą „Posłuchajcie” i zasubskrybujcie ich kanał na YouTube. My nie możemy już doczekać się kolejnej recenzji w ich wykonaniu.