Nabór Vincenta Severskiego - ostatnia część trylogii Nabór Vincenta Severskiego

Niektórzy miłośnicy prozy Włodzimierza Sokołowskiego – funkcjonariusza Służb Bezpieczeństwa, Urzędu Ochrony Państwa i Agencji Wywiadu, emerytowanego pułkownika, którego pochłonęła pasja pisania, mogą już poczuć nie lada satysfakcję. Od niedawna na rynku wydawniczym pojawiła się bowiem trzecia i zarazem ostatnia już część jego sensacyjnej trylogii. Nabór Vincenta Severskiego, bo pod takim pseudonim tworzy autor, zamyka doskonałą szpiegowską intrygę, znaną z poprzednich części, z Zamętu i Odwetu.Vincent Severski Nabór Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Nabór Vincenta Severskiego

Nabór Vincenta Severskiego to finałowy tom dynamicznej i sensacyjnej trylogii, do której autor zaprosił czytelników już dwoma wcześniejszymi powieściami: Zamętem i Odwetem. To tutaj, na ponad ośmiuset stronach łączą się wątki znane z poprzednich części, ale nie tylko! Autor w przemyślany sposób wplata w fabułę bohaterów, których znamy z jego innego szpiegowskiego cyklu – tetralogii Nielegalni/Niewierni/Nieśmiertelni/Niepokorni.

Czym tym razem pisarz zatrzyma nas przy książce, nie pozwalając się od niej oderwać? Rośnie napięcie między Iranem i USA, przez co świat staje na progu kolejnego wielkiego zbrojnego konfliktu. Zaczyna się robić naprawdę niebezpiecznie i wszystkie kraje czują na karku gorący oddech wojny. W Polsce natomiast do władzy wrócił autorytarny premier Bolecki, Sekcja została rozwiązana, a prokuratura szuka haków na Romana Leskiego. W tym samym czasie Dima otrzymuje informację prosto z Rosji – wiadomość, która wprost elektryzuje Konrada Wolskiego i Sarę Korską. Dawny Wydział Q i rozwiązana Sekcja łączą siły, by rozwiązać ten problem. Wraca Jagan i Misza Popowski. Zaczyna się wyścig z czasem, bo sytuacja międzynarodowa pogarsza się z każdym dniem. Czy dzięki wspólnym wysiłkom uda się zapobiec wojnie?

Swój egzemplarz książki Nabór Vincenta Severskiego możesz zamówić, przechodząc na tę stronę. Jeśli jeszcze nie rozpocząłeś przygody z jego twórczością, w tym miejscu znajdziesz inne dzieła pisarza.

Powiązane artykuły: