W domu innego na ekranach to nie lada gratka dla wszystkich miłośników książki. Oprócz informacji na temat ekranizacji mamy jeszcze jedną, dobrą wiadomość. Na polskim rynku jest już dostępne nowe wydanie popularnej książki z okładką filmową. Tym samym powody do zadowolenia mają także wielbiciele takich właśnie projektów. Ponadto, jeśli do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z prezentowaną dziś historią, to doskonały moment, by nadrobić zaległości. Koniecznie sprawdźcie, co takiego ma w sobie ta opowieść, że zainteresowała świat filmu. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

W domu innego - kup na TaniaKsiazka.pl

W domu innego na ekranach – kilka słów o filmie i fabule oraz zwiastun

W domu innego na ekranach kin pojawi się już 29 marca bieżącego roku. Reżyserem produkcji jest James Kent, natomiast za scenariusz odpowiadają Joe Shrapnel i Anna Waterhouse. Ekranizacja przypadnie do gustu każdemu, kto interesuje się melodramatami czy wojennymi projektami. W rolach głównych widzowie będą mieli okazję zobaczyć Keirę Knightley i Alexandra Skarsgarda.

O czym zaś opowiada sama historia? Czytelnicy przenoszą się do Hamburga, jest rok 1946. Do miasta, które zniszczyła wojna, przybywa pułkownik Lewis Morgan. Ma on nadzorować odbudowę zdewastowanego Hamburga. A ponieważ jest na uprzywilejowanej pozycji zwycięzcy, rekwiruje piękną posiadłość nad brzegiem Łaby. Ma tam zamieszkać wraz z żoną i jedynym synem, który przeżył wojnę. Jednak Lewis, którego poczucie sprawiedliwości jest silniejsze od nienawiści, nie chce wyrzucać z domu jego właściciela. Niemieckiego wdowca, mieszkającego tam z córką. Choć okrucieństwa minionych lat zmieniły serca ludzi, pod gruzami wojny budzi się nadzieja, że znów będzie można żyć jak kiedyś. Tym samym, kiedy dwie rodziny zamieszkują razem, wrogość i strach stopniowo ustępują miejsca jeszcze bardziej niebezpiecznemu uczuciu – namiętności.

Tutaj znajdziecie książkę z okładką filmową. Przypominamy również, że W domu innego na ekranach polskich kin pojawi się 29 marca 2019 roku. W związku z tym poniżej z przyjemnością prezentujemy Wam zapowiedź książkowej ekranizacji. Koniecznie dajcie znać, czy wybierzecie się do kin!