Ekranizacje i adaptacje

„W niepewnym boju” – przedstawiamy zwiastun filmowy!

9788379610471W niepewnym boju to powieść autorstwa Johna Steinbecka, która zostanie zekranizowana przez Jamesa Franco. Firma producencka AMBI Group wypuściła już pierwszy zwiastun filmu, choć nie jest znana jeszcze dokładna data premiery produkcji. Za scenariusz odpowiada Matt Rager, który ma na swoim koncie już współpracę z Franco.

W niepewnym boju to historia opowiadająca o przeszkodach i trudach, z jakimi musieli zmierzyć się pracownicy sezonowi w czasach Wielkiego Kryzysu. Główny bohater, Jim Nolan, staje na czele zbuntowanej grupy, która występuje przeciwko chciwym sadownikom. A ponieważ nienawiść i złość to silne emocje, wkrótce sytuacja wymyka się spod kontroli. Wiara w młodego przywódcę przeradza się zaś w niebezpieczny fanatyzm. Czy Jim Nolan poradzi sobie w roli, która pomogła mu odnaleźć cel w życiu? Warto wspomnieć, że powieść W niepewnym boju to jedna z trzech książek z trylogii Steinbecka, które poruszają tę samą tematykę.

Wokół filmu W niepewnym boju  Franco zgromadził aktorów o znanych nazwiskach. Są to, m. in.: Selena Gomez, Vincent D’Onofrio, Robert Duvall, Ed Harris, Bryan Cranston oraz Danny McBride. Produkcję w sposób następujący komentuje Andrea Iervolino z AMBI Group: Ten film będzie wspaniałym portretem konfliktów i przemocy, ożywienie tego na ekranie z tak niezwykle utalentowaną obsadą umacnia nas w przekonaniu, że tworzymy klasykę.

Jak już wspomnieliśmy, dokładna data premiery nie jest jeszcze znana.

Poniżej znajduje się zwiastun filmu W niepewnym boju: