W samym sercu morza - kup na TaniaKsiazka.pl

W samym sercu morza to doskonała propozycja dla wszystkich miłośniczek twórczości Jojo Moyes. Poza tym powody do zadowolenia mają również wielbicielki literatury obyczajowej i historii, opartych na prawdziwych wydarzeniach. Zgadza się! Powieść angielskiej pisarki inspirowana jest przeżyciami babci Moyes. Książka, o której mowa, w sprzedaży na polskim rynku będzie dostępna już od 1 lipca 2020 roku. Tym samym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tej autorki, dziś macie idealną okazję, by nadrobić zaległości. Koniecznie to sprawdźcie i przekonajcie się same, co takiego mają w sobie jej powieści, iż cieszą się tak ogromnym zainteresowaniem na całym świecie!

W samym sercu morza - kup na TaniaKsiazka.pl

W samym sercu morza – kilka słów o książce

Pewnego dnia Jennifer całkiem przypadkiem trafia na plażę, pełną starych, zapomnianych statków. Kobieta nie przypuszcza, że w tym miejscu odnajdzie opowieść o podróży, która zmienia wszystko.

Właśnie skończyła się wojna, a Frances wchodzi na pokład Victorii, okrętu, który ma ją zabrać do Anglii. Wszyscy są przekonani o tym, że kobieta płynie do ukochanego. To jednak jedynie pretekst, by uciec od przeszłości najdalej, jak się da. Już wkrótce okazuje się, że statek pełen kobiet to prawdziwa mieszanka wybuchowa. Ponieważ na pokładzie aż wrze od konfliktów, zazdrości i napięć. Mimo to bohaterce udaje się poznać po zmroku jednego z mężczyzn. To Henry, którego spotkanie stanie się najgorszą, a jednocześnie najlepszą rzeczą, jaka mogła się jej przytrafić podczas tej podróży.

Czy przysięgi wierności wystarczą, aby oprzeć się sile miłości? I czy podróż może być ważniejsza niż ostateczny cel?

Przypominamy, że książka Jojo Moyes pt. W samym sercu morza na polskim rynku będzie dostępna w sprzedaży od 1 lipca 2020 roku. Prezentowaną dziś historię znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom twórczości autorki. Poza tym coś dla siebie znajdą tu wielbicielki powieści obyczajowych, z romantycznym wątkiem w tle. Koniecznie to sprawdźcie i przekonajcie się same, na czym polega fenomen Moyes i jej lektur.