Will Poulter

Władca Pierścieni bez Willa Poultera – taka wiadomość obiegła właśnie sieć. Jakiś czas temu informowaliśmy was o tym, że aktor właśnie dołączył do obsady serialowej adaptacji historii, osadzonej w świecie Śródziemia. Uniwersum stworzonego przez J. R. R. Tolkiena. Książki pisarza cieszą się wciąż ogromnym zainteresowaniem wśród czytelników na całym świecie. Poza tym sam autor jest uważany za jednego z najwybitniejszych twórców fantasy. Wracając jednak do informacji dnia, okazuje się, że znana do tej pory obsada zmniejszy się o jednego członka załogi.

Will Poulter

Źródło: tvline.pl

Władca Pierścieni bez Willa Poultera – co wiemy?

Serial stworzony zostanie na potrzeby platformy Amazon. Will Poulter, znany m.in. z takich produkcji jak Więzień labiryntu czy Midsommar zrezygnował właśnie z grania w produkcji. Aktor miał wcielić się w jedną z głównych postaci, niestety nie było jeszcze wiadomo, kogo dokładnie zagra. Jego odejście z produkcji ma związek z decyzją producentów. Ponieważ ci po nakręceniu dwuczęściowego pilota, chcą wstrzymać realizację show aż na pół roku. W tym czasie zespół ma dokończyć prace nad resztą odcinków pierwszego sezonu oraz drugiego. Wszystko po to, by całość pasowała do wizji zawartej w prologu. Tym samym takie podejście pomogłoby przy realizacji zdjęć. Ponieważ w jednym czasie twórcy mogliby nakręcić oba sezony za jednym zamachem.

Okazało się, że w związku z takim pomysłem, Will Poulter nie byłby w stanie dopasować swojego grafiku do potrzeb Władcy Pierścieni. A to ze względu na inne zobowiązania aktora.

Projekt ma składać się z 5 sezonów, z czego pierwszy ma liczyć aż 20 odcinków! Poza tym zdjęcia do produkcji mają ruszyć już w przyszłym roku, a ostateczny budżet całego przedsięwzięcia może sięgnąć nawet miliarda dolarów. Wiadomo również, że akcja serialu ma się rozgrywać przed wydarzeniami z książki pt. Drużyna pierścienia. Fani mogą być jednak spokojni, ponieważ scenarzyści będą czerpać inspirację z książek J. R. R. Tolkiena.

Władca Pierścieni bez Willa Poultera to waszym zdaniem wielka strata? Koniecznie dajcie nam znać, co o tym sądzicie!

Natomiast tutaj znajdziecie książki J. R. R. Tolkiena.