Władczyni mroku - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Władczyni mroku to książka, po którą powinni sięgnąć wszyscy miłośnicy literatury dark fantasy, połączonej z romansem. Lubicie, kiedy w powieści nieustannie coś się dzieje? Szukacie książki, która pomoże Wam przetrwać, ostatnio chłodne i deszczowe, jesienne dni? Świetnie! Ta propozycja jest właśnie dla was. I dla wszystkich, którzy po prostu poszukują kolejnej, ciekawej książki. Hiddenstorm miała nietuzinkowy pomysł i na całe szczęście dla Czytelników, postanowiła go zrealizować. Koniecznie sprawdźcie, czego można spodziewać się po tej powieści!

Władczyni mroku – udany debiut

Tak, warto wspomnieć, że jest to debiutancka powieść polskiej autorki. Hiddenstorm stworzyła wizję dwóch światów, a Czytelnika zabiera na pogranicze naszej rzeczywistości i mrocznego świata sił nadprzyrodzonych. To jednak nie tylko „zwykła” literatura rozrywkowa. Pisarka nie stroni od rozważań nad ludzką naturą i moralnością.

Główną bohaterką powieści jest Megan Rivers, mieszkająca w San Francisco. Dziewczyna tak naprawdę niczym nie wyróżnia się na tle innych mieszkańców, a jej życie jest do bólu zwyczajne. Jedyną rzeczą, wskazującą na jej indywidualność jest niesamowity tatuaż. Zwyczajne i nudne życie zmienia się o sto osiemdziesiąt stopni, kiedy pewnego dnia w pracy, oblewa kawą swojego szefa. Nietrudno się domyślić, że zostaje zwolniona, bo kawa w dość dziwnych okolicznościach, stała się wrzątkiem.

To dopiero początek niezwykłych sytuacji, które mają miejsce w życiu Megan. Ludzie z jej otoczenia zaczynają umierać, a ona przejawia bardzo niepokojące zdolności. Na horyzoncie zaczynają majaczyć pożary kościołów na całym świecie oraz wielka zdrada, mająca miejsce dawno, dawno temu. Dziewczyna zaczyna mieć przerażające podejrzenia, jednak postanawia skutecznie je bagatelizować i ignorować. Tak się dzieje jednak tylko do czasu. Wkrótce znajduje zatrudnienie u Nicholasa Marlowe’a, a wszystko wskazuje na to, że jest on samym Księciem Ciemności.

Książkę, której autorką jest K.C. Hiddenstorm pt. Władczyni mroku znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy ją wszystkim, którzy poszukują ciekawej opowieści na chłodne wieczory. Jeśli poszukujecie powiewu nowości i historii, która skutecznie Was wciągnie, to trafiliście idealnie.