Kryminał i sensacjaPolecamyZapowiedzi i nowości

Wybitni polscy autorzy kryminałów przygotowali zbiór opowieści kryminalnych

polscy autorzy kryminałów

Ten projekt, w którym uczestniczyli polscy autorzy kryminałów to nie tylko wielka gratka dla fanów gatunku, ale także niezwykle ważny społecznie cel. Dochód ze sprzedaży książki zasili konto fundacji: Pomoc Kobietom i Dzieciom. Sprawdźcie, jacy autorzy wzięli udział w tym przedsięwzięciu i jakie opowieści złożyły się na ten niecodzienny, kryminalny zbiór.

Wybitni polscy autorzy kryminałów i szczytny cel

Polacy uwielbiają czytać kryminały. Zresztą nie tylko Polacy, ale także Czytelnicy na całym świecie. To jeden z najpopularniejszych gatunków w literaturze. Polscy autorzy połączyli siły i stworzyli zbiór opowieści kryminalnych, a na liście autorów zbioru znaleźli się między innymi Remigiusz Mróz, Robert Małecki, czy Katarzyna Puzyńska.

 

Poniżej znajdziecie pełną listę nazwisk autorów oraz opowiadania, które znalazły się w książce:

pociskKażda z historii, która się tu znalazła to jedna kryminalna sprawa do rozwiązania. Kilkunastu pisarzy, zupełnie inne spojrzenie na zbrodnię, naturę człowieka, motywy, które nim kierują i które doprowadzają do sytuacji, w której odbiera on życie innej osobie.

Te opowieści zabiorą Was prosto do najmroczniejszych zakamarków ludzkiej duszy. Nie przegapicie tej niezwykle ważnej książki, która zebrała w jednym miejscu wybitne polskie talenty gatunku. Co ciekawe, na liście autorów zabrakło Katarzyny Bondy, a szkoda.

Premiera: 4 maja
Sięgniecie po ten tytuł?