Larista - kup na TaniaKsiazka.pl

Wznowienie książki Larista to nie lada gratka dla wszystkich miłośniczek twórczości Melissy Darwood. Książka rozpoczyna słynną serię pt. Wysłannicy i z pewnością przypadnie do gustu wszystkim wielbicielkom powieści młodzieżowych, zabarwionych nutą fantastyki. Nowe wydanie będzie dostępne w sprzedaży już od 15 czerwca 2018 roku i wiąże się z kilkoma zupełnie nowymi rozdziałami, dodanymi do tej porywającej historii. Warto tutaj również wspomnieć, że Melissa Darwood pochodzi z urokliwego miasteczka w środkowej Polsce. A ponieważ wychowała się w otoczeniu mrocznych, tajemniczych i niezwykle magicznych lasów, klimat ten jest wyczuwalny w jej twórczości. Kto powinien sięgnąć po jej książki? Wszystkie kobiety, które poszukują miłosnych uniesień, nieprzewidywalności, wątków nadprzyrodzonych oraz odrobiny filozofii i psychologii. Koniecznie sprawdźcie to same!

Wznowienie książki Larista – pierwszy tom nieziemskiej serii pełnej miłości

Główną bohaterką powieści jest Larysa, która przez całe życie marzyła o miłości od pierwszego wejrzenia. I to takiej, która będzie trwała wiecznie. Już wkrótce na swojej drodze spotyka Gabriela, tajemniczego nieznajomego z sennego koszmaru. Dziewczyna jeszcze nie wie, że jej dotychczasowe życie właśnie się skończyło. Zarówno on, jak i niedawno poznany Daniel mają sporo planów względem dziewczyny. Ale tylko jeden z nich ma przyjazne zamiary. Czy bohaterce uda się wybrać właściwie?

Larysa w końcu zauważa, że jej życie zupełnie się zmienia, odkąd poznała Gabriela. Mężczyzna bez wątpienia coś przed nią ukrywa. Coś, co sprawia, że bohaterka czuje się nieustannie śledzona. Jednak to nie wszystko. Życie dziewczyny jest w niebezpieczeństwie.

Kim są tajemniczy Guardianie i Tentatorzy? I czy w dzisiejszych czasach jest miejsce na miłość od pierwszego wejrzenia? Odpowiedź na te oraz wiele innych pytań, znajdziecie w książce.

Przypominamy, że wznowienie książki Larista będzie dostępne od 15 czerwca bieżącego roku. Powieść znajdziecie tutaj. To doskonała okazja, by zapoznać się z twórczością Melissy Darwood, jeśli do tej pory nie miałyście jeszcze okazji po nią sięgnąć. Sprawdźcie same, co takiego mają w sobie historie tej autorki, że zachwycają Czytelniczki w całej Polsce.