Twój Simon - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Simon oraz inni homo sapiens z okładką filmową to doskonała wiadomość dla wszystkich miłośników popularnej książki. Nowa wersja tytułem nawiązuje oczywiście do ekranizacji, która już niedługo pojawi się także w polskich kinach. Ale wszystko po kolei. Prezentowana dziś powieść z okładką filmową nosi tytuł Twój Simon. Simon oraz inni homo sapiens i na polskim rynku będzie dostępna od 6 czerwca 2018 roku. Dokładnie kilka dni później Czytelnicy mogą spodziewać się filmu, stworzonego na podstawie tej historii. Twój Simon na wielkich ekranach w naszym kraju zagości już 15 czerwca bieżącego roku. Zatem jeśli jeszcze nie zapoznaliście się ze źródłem inspiracji filmu, koniecznie nadróbcie zaległości.

Simon oraz inni homo sapiens z okładką filmową i Twój Simon na ekranach

Kolejną świetną informacją dla wszystkich miłośników książki jest fakt, że w jej ekranizacji wzięły udział najgorętsze młode nazwiska Hollywood. Tym samym na ekranie wystąpią m.in.: Nick Robinson, Katherine Langford, Alexandra Shipp czy Josh Duhamel i Keiynan Lonsdale.

O czym zaś opowiada sama historia? Już spieszymy z przypomnieniem. Głównym bohaterem powieści jest siedemnastoletni Simon Spier. Jego życie nie należy do najłatwiejszych. Zastanawiacie się, co może trapić tego młodego fana Harry’ego Pottera i nałogowego pożeracza oreo? Nastolatka, przed którym cały świat stoi otworem? Cóż, powodem jego niepokoju z pewnością nie jest słuchanie muzyki alternatywnej. Ciemne chmury nad życiem bohatera zbierają się z powodu jego orientacji seksualnej. Simon nikomu nie powiedział o tym, że jest gejem. Uważa bowiem, że miejsce dramatów jest na scenie teatralnej. Ale pewnego dnia napisana przez niego wiadomość mailowa trafia w niepowołane ręce. A to rodzi ryzyko, że jego sekret ujrzy światło dzienne. To jednak nie koniec problemów Chłopak obawia się, że w niebezpieczeństwie znajdzie się także Blue, z którym Simon wymienia maile.

Simon oraz inni homo sapiens z okładką filmową znajdziecie tutaj. Polecamy tę opowieść wszystkim, którzy uwielbiają niebanalne, zabawne i lekkie historie, poruszające jednak ważne i trudne tematy.