Fantom bólu - kup na TaniaKsiazka.pl

Fantom bólu - Wznowiona edycja książki Hanny Krall - kup na TaniaKsiazka.plFantom bólu – to wznowiona edycja książki Hanny Krall, która ucieszy wszystkich miłośników twórczości pisarki. Osoby, które nie zetknęły się jeszcze z tekstami autorki, teraz będą miały okazję to nadrobić. Prezentowana książka autorstwa Krall jest zbiorem wszystkich reportaży opowiadających o zagładzie, losie i pamięci.

Wznowiona edycja książki Hanny Krall – co nowego?

Warto wspomnieć, że pomysł na odświeżenie tej książki pojawił się nieprzypadkowo. W 2017 roku mija dokładnie 40 lat od publikacji reportażu pt. Zdążyć przed Panem Bogiem. Tekst oparty na wywiadzie z Markiem Edelmanem sprawił, że kariera literacka Krall nabrała tempa. Dzięki temu od 1977 roku mamy przyjemność podziwiać niezwykle prawdziwe i poruszające obrazy, które autorka maluje za pomocą słów.

W skład edytowanej książki pt. Fantom bólu wchodzą takie opowiadania jak: Zdążyć przed Panem Bogiem, Sublokatorka, Okna, Hipnoza, Taniec na cudzym weselu, Dowody na istnienie, Tam już nie ma żadnej rzeki, To ty jesteś Daniel, Wyjątkowo długa linia, Król kier znów na wylocie czy Różowe strusie pióra i Biała Maria – z najnowszą, dopisaną specjalnie do tej edycji, częścią zatytułowaną Podwójne życie Władysława Sokoła.

Całe wydanie liczy łącznie ponad 1000 stron! Dla miłośników dobrej i wartościowej literatury to prawdziwa gratka. Hanna Krall posiada niesamowity i rzadki talent zapisywania świata w niepowtarzalnym stylu. W tekstach, które tworzy, udało się jej ukazać nie tylko zarys postaci, miejsca czy historię, ale też pojedyncze gesty. Gesty, które w danym czasie i chwili znaczyły niemal wszystko i wyrażały o wiele więcej, niż milion wypowiedzianych słów. Wystarczy jej jeden akapit, by zwrócić uwagę na mały szczegół, który inni mogliby zbagatelizować i pominąć.

Hanna Krall ma niesamowitą odwagę i talent do opisywania trudnych tematów. Opisuje historię i realne wydarzenia, dzięki czemu możemy stać się ich świadkami. Mówi otwarcie o rzeczach, które są dla wielu dość niewygodne, dlatego Czytelnicy tak chętnie sięgają po jej twórczość.

Odnowioną edycję książki pt. Fantom bólu znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!