Zobacz zwiastun serialu Zaginiony symbol, ekranizacji powieści Dana Browna Zwiastun filmu Zaginiony symbol

Robert Langdon powraca na wielki ekran! Ta wiadomość na pewno ucieszy fanów książek Dana Browna, których głównym bohaterem jest profesor Uniwersytetu Harvarda, specjalista w dziedzinie ikonografii. Przyzwyczailiśmy się do tego, że w tę rolę wcielał się Tom Hanks. Niestety, tym razem zastąpi go inny aktor. Sama ekranizacja książki Zaginiony symbol nie będzie miała również pełnometrażowego formatu, a pojawi się w formie mini serii na darmowej amerykańskiej platformie streamingowej Peacock należącej do NBC. Mimo wszystko warto dać szansę tej produkcji, zwłaszcza że pierwsze zaprezentowane kadry zapowiadają się naprawdę wyśmienicie. Zresztą przekonaj się sam. Zobacz zwiastun serialu Zaginiony symbol.

Zwiastun serialu Zaginiony symbol Książkę znajdziesz na TaniaKsiazka.pl >>

Fot. Fragment zwiastuna

Zwiastun filmu Zaginiony symbol, ekranizacji powieści Dana Browna

Ekranizacje książek Dana Browna to prawdziwe hity kinowe. Nic dziwnego. Fabuła powieści amerykańskiego pisarza to idealny materiał do spektakularnych adaptacji, a wielcy aktorzy, jak m.in.: Tom Hanks, Audrey Tautou, Paul Bettany, Ian McKellen, Ewan McGregor, Felicyty Jones czy Omar Sy, którzy brali udział w trzech filmach, doskonale dopełnili pełne tajemnic i niespodziewanych zwrotów akcji historie.

Po Kodzie Da Vinci, Aniołach i Demonach oraz Inferno przyszła pora, by na warsztat wziąć książkę Zaginiony symbol, którą Brown napisał jako trzecią w kolejności w całym cyklu. Produkcją i scenariuszem zajęli się Jay Beattie i Dan Dworkin, odpowiedzialni za takie seriale jak m.in. Dowody zbrodni, czy Zabójcze umysły. Kto wcieli się w postać głównego bohatera, którego do tej pory grał Tom Hanks? Tym razem Robert Langdon będzie na nas patrzył z ekranu oczami Ashley’a Zukermana, którego możesz znać np. z Sukcesji, The Code czy Pacyfiku. Może dziwić fakt wyboru tak młodego aktora, jednak twórcy zapowiedzieli, że ten projekt całkowicie załamuje chronologię powieściowej serii, przenosząc widza w przeszłość. Oglądając serial, będziemy zatem śledzić kroki młodego historyka.

Podczas seansu poszczególnych odcinków obok Ashleya Zukermana zobaczymy także Sumalee Montano, Eddie’go Izzarda, Valorie Curry, Ricka Gonzalez i Beau Knappa. Niestety nie jest jeszcze znana dokładna data premiery, ale już teraz możesz obejrzeć zwiastun filmu Zaginiony symbol:

Książkę Zaginiony symbol Dana Browna znajdziesz pod tym linkiem.

Zobacz także: