Zagubiona księżniczka - zapowiedź książki Zagubiona księżniczka

Fani Kronik Rosewood autorstwa Connie Glynn dosłownie za chwilę rozjaśnią swoje twarze szerokim uśmiechem. Uwaga, stanie się to właśnie teraz: 10 marca na półki księgarń trafiła trzecia część bestsellerowej serii! No jakie piękne uzębienie! 🙂Zagubiona księżniczka, bo taki tytuł ma książka, ponownie zabierze nas w mury elitarnej szkoły i przybliży perypetie ulubionych księżniczek. 

Zagubiona księżniczka Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Zagubiona księżniczka

Przyjemna seria młodzieżowa Kroniki Rosewood Connie Glynn wraca pod postacią trzeciej części zatytułowanej Zagubiona księżniczka. W kontynuacji cyklu pisarka ponownie zaprasza nas do elitarnej szkoły Rosewood Hall i pozwala podglądać życie dwóch bohaterek znanych z poprzednich części: Księżniczka incognito oraz Księżniczka debiutuje

Pierwsza z nich, Lottie Pumpkin to zupełnie zwyczajna dziewczyna, której ogromnym marzeniem jest bycie księżniczką. Do prestiżowej szkoły Rosewood Hall dostała się z programu stypendialnego. Na początku ten lekko snobistyczny świat wydaje jej się zupełnie obcy i Lottie niezbyt dobrze się w nim czuje, zwłaszcza że zamieszkuje w pokoju z Ellie Wolf, księżniczką Maradawii. Okazuje się jednak, że prawdziwa księżniczka jest w tej szkole tylko po to, by uniknąć pełnienia swoich obowiązków w królestwie. Ellie marzy bowiem o tym, by być zwyczajną dziewczyną i wieść proste, spokojne życie bez blichtru, przepychu i władzy. Lottie i Ellie odnajdują wspólny język i bardzo szybko rodzi się między nimi przyjaźń.

Dziewczyny związują ze sobą tajny układ, który sprawdza się znakomicie już od przeszło dwóch lat. Obie przyjaciółki są szczęśliwe w swojej wyjątkowej szkole. Jednak zupełnie niespodziewanie Lottie i Ellie  zostają zmuszone do opuszczenia murów Rosewood. Czy zostają dyscyplinarnie wyrzucone? Ależ skąd! Lecą do Japonii w ramach międzynarodowej wymiany uczniowskiej. Czy w odległym kraju dziewczyny będą mogły czuć się całkowicie bezpiecznie? Czy Lottie ochroni przyjaciółkę oraz samą siebie? A co jeśli sprawy zaszły już tak daleko, że nie da się już dłużej utrzymać tajemnicy?

Jeżeli zjada Cię ciekawość i nie możesz się doczekać dalszych losów ulubionych bohaterek, koniecznie wejdź na tę stronę i ju dziś zamów książkę Zagubiona księżniczka Connie Glynn.

Powiązane artykuły: