Zapowiedzi książkowe na lipiec 2017

Zapowiedzi książkowe na lipiec 2017.  Lipiec to idealny czas na wprowadzenie zdrowej żywności do naszego jadłospisu i trochę ruchu dla ciała. W związku z tym, proponujemy wszystkim naszym Czytelnikom, cztery poradniki, które pomogą Wam zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie zarówno w upalne, jak i chłodniejsze dni tego lata.

1. Zapowiedzi książkowe na lipiec 2017 Jaglany detoks dla biegaczy Marek Zaremba Premiera: 2017-07-06

Prowadzisz zdrowy tryb życia? A może dopiero chciałbyś zacząć ćwiczyć i lepiej się odżywiać? Jeśli choć na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to Jaglany detoks dla biegaczy jest przeznaczony właśnie dla Ciebie! Dzięki tej książce dowiesz się, jak rozpocząć swoją przygodę z bieganiem i zdrowym składnikiem diety, jakim jest kasza jaglana. Poznasz jej właściwości i ciekawe przepisy. Ponadto, wraz z książką otrzymasz pełny harmonogram ćwiczeń, w tym trzy style biegacza. Marek, Piotr i Dorota pozwolą ci rozpocząć twój bieg po zdrowie i dobre samopoczucie. A to wszystko przy akompaniamencie niekwestionowanej królowej zdrowia – kaszy jaglanej. Nigdy nie będzie lepszego momentu, żeby zadbać o siebie, niż tegoroczne lato, które nie tak dawno się rozpoczęło. 🙂

Marek Zaremba

Założyciel akademii kulinarnej KULINARNE. Wielbiciel zdrowego stylu życia i autor wielu książek o tej tematyce. Właściciel strony www.kulinarne.pl

2. Zapowiedzi książkowe na lipiec 2017 Zielona bogini Sophie Uliano Premiera: 2017-07-14

Okazuje się, że zdrowa dieta wcale nie musi uszczuplać naszego portfela. Autorka książki udowadnia, że odchudzanie może iść w parze z rozsądkiem zarówno w kwestii wydatków, jak i naszego zdrowia. Nawet jeśli żywność opiera się wyłącznie na zielonych produktach. Wszystko zawdzięczamy trzem planom dietetycznym, a mianowicie: zielonemu, jasnozielonemu i ciemnozielonemu. Dzięki nim, dzięki diecie Zielonej Bogini, każdy ma szansę pozbyć się zbędnych kilogramów i wspomóc Matkę Naturę, chroniąc środowisko. Poradnik Sophie Uliano w szybki i łatwy sposób pomoże Ci zmienić Twoje życie. Musisz mu tylko na to pozwolić.

Sophie Uliano

Aktorka i autorka wielu bestsellerów w rankingu New York Timesa. Ekspertka w dziedzinie zewnętrznego i wewnętrznego piękna, która koncentruje się na tym, co naprawdę zdrowe. Twórczyni bloga www.sophieuliano.com

 3. Zapowiedzi książkowe na lipiec 2017 Super zboża Kim Lutz Premiera: 2017-07-14

Super zboża to kolejna inspirująca książka z serii Superfoods, która przywraca do naszej kuchni zdrowe i często zapomniane ziarna. Każdy rodzaj zboża jest szczegółowo omawiany, stąd zapewnienie autorki, widniejące na okładce:

„Wszystko co musisz wiedzieć o kaszy jaglanej, owsie, teffie, orkiszu i sorgo.”

Oprócz cennych informacji poznasz także wiele przepisów na dania bogate w super zboża. Jest to swoisty powrót do natury i tradycji. Wykształć w sobie zdrowe nawyki i pozwól, by super kuchnia zagościła w twoim domu.

Kim Lutz

Kucharka i autorka książek o zdrowej żywności, weganka i przede wszystkim matka. Jej synek – alergik zainspirował ją do przyjrzenia się jedzeniu od nowa. Sporządziła wiele przepisów, które pojawiają się także na jej blogu www.welcomingkitchen.com.

4.  Zapowiedzi książkowe na lipiec 2017 Odżywianie według jogi Melissa Grabau 2017-07-14

Doktor Melissa Grabau pokazuje swoim Czytelnikom drogę do osiągnięcia spokojnego i harmonijnego życia oraz poprawienia stanu zdrowia i samopoczucia. Podejmuje się zbadania, jak filozofia jogi pomaga osobom z problemami żywnościowymi.

Powszechnie wiadomo, że jogini preferują dietę wegetariańską, ale osobom, które nie lubią albo nie znają takiego stylu życia, wykluczenie mięsa z codziennego jadłospisu sprawia niemałe trudności. Dlatego autorka uczy, jak karmić nie tylko nasze ciało, ale i duszę, byśmy przekonali się o zbawiennych skutkach zdrowego odżywiania i medytacji. W jej książce znajdziesz cenne porady, które pozwolą Ci zmienić swoje życie na lepsze, poczynając od ulepszenia diety, a kończąc na otwarciu duszy, umysłu i ciała.

Dr Melissa Grabau

Psycholog, terapeuta, autorka książki Odżywianie według jogi. Uzdrawianie relacji z własnym ciałem i jedzeniem. Posiadaczka bloga www.theyogaoffood.net.

Jestem pewna, że któraś z przedstawionych pozycji zwróciła Waszą szczególną uwagę. Mam rację? Moim zdaniem każda książka ma w sobie coś,  co sprawia, że mamy ochotę bliżej  się z nią zapoznać i wprowadzić kilka zachęcających zmian do swojego  życia codziennego. Dlatego gorąco je polecam!