Złodziejki świąt - niezwykła komedia świąteczna Złodziejki Świąt

Zastanawiałeś się kiedyś, jak się pisze bestsellery? Ja również! A w okolicach Bożego Narodzenia to pytanie nasyca się dodatkową zmienną, by wybrzmieć w rozszerzonej formie: jak się pisze świąteczne bestsellery?! A potem już leci lawina domysłów pomocniczych, w których dominuje ten kluczowy „jak autorzy spędzają święta?”. Na rynku wydawniczym pojawiła się książka, która raz na zawsze pomoże nam uzyskać odpowiedzi. Pisarka Hanna Cygler w swojej nowej powieści Złodziejki Świąt podejmuje ten interesujący nas temat. To, co? Łapiemy książkę i oświeceni opadamy na sofę?

Złodziejki Świąt Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Hanna Cygler, Złodziejki Świąt

Złodziejki Świąt Hanny Cygler  to świąteczna komedia obyczajowa o szalonych pisarkach. Wydawca zapowiada, że podczas lektury wyjdzie na jaw, że tak naprawdę nie mamy pojęcia, do czego potrafią być zdolne autorki poczytnych książek! Ale! Gwarantuje również to, na co liczymy najbardziej – cenną informację: jak pisać bestsellery. A przy okazji – jak być młodą, piękną i seksowną. ;). I co robić, gdy konkurencja depcze po piętach i wbija nóż w plecy…

Spodziewać się możemy również wielkiej miłości. Takiej, która trafia się tylko raz… no, może dwa razy w życiu. Biorąc pod uwagę ogromną popularność świątecznego filmu To właśnie miłość z 2003, w którym motywem przewodnim jest to najpiękniejsze uczucie ze wszystkich – w czasie Bożego Narodzenia potrzebujemy treści właśnie w takim klimacie! (Potrzebujemy też Kevina, nie zapominajmy o Kevinie! 🙂 )

W temacie książki Złodziejki Świąt już zawrzało w środowisku literackim:

Cygler znowu coś pozmyślała. Kolejny raz!

~Joanna Jodełka 

To nieprawda, że to ja jestem Walerym Stromskim. Jestem znacznie wyższy!

~Vincent V. Severski

W Złodziejkach Świąt Cygler demonstruje prawdziwą zołzowatość.

~Manuela Kalicka

Dziwna ta redaktorka Jagna. Osobiście żadnej takiej nie spotkałem. Żałuję…

~Bogusław Tobiszowski

Hanna Cygler niepotrzebnie uśmierca krytyków. Mamy się wprawdzie bardzo niedobrze, ale wciąż żyjemy.

~Robert Ostaszewski

A jeśli to Cię nie przekonało, daj się zaprosić do lektury przez samą autorkę!

Hanna Cygler – o autorce

Hanna Cygler to jedna z najpoczytniejszych polskich pisarek literatury obyczajowej. Ciekawa świata i ludzi, dlatego inspiracją jej powieści najczęściej stają się historie z życia wzięte. Autorka ubarwia ich fabułę i umiejętnie posługuje się schematami prozy gatunkowej. W efekcie ma na swoim wiele książek, które podbiły serca ogromnej liczby czytelników w całej Polsce. Mam nadzieję, że do nich należysz. A jeśli nie, nie daj się długo prosić i po prostu teraz zapoznaj się z jej twórczością. Większość książek Hanny Cygler znajdziesz tutaj. Natomiast ta idealna na świąteczny czas – Złodziejki Świąt – czeka na Ciebie w tym miejscu.

Złodziejki Świąt Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Powiązane artykuły: