Książka Tiny Pretty Things w Polsce! - zapowiedź Książka Tiny Pretty Things

Jakie uczucie się w Tobie pojawi, gdy powiem Ci, że już 9 grudnia do księgarni trafi książka Tiny Pretty Things? W tym momencie może najwyżej zwyczajne czytelnicze zaciekawienie. Zatem pójdźmy krok dalej… Czy Twoje serce zabije, choć odrobinę szybciej, gdy dodam, że powieść ta jest światowym bestsellerem, który właśnie doczekał się polskiego przekładu? Puls przyspieszył? To teraz usiądź i złap się rękami za klatkę, bo Tiny Pretty Things to brawurowe połączenie Czarnego Łabędzia z Małymi Kłamstewkami. Oglądałeś? To wiesz, że czeka nas doskonała literacka uczta! I jak tam funkcje życiowe? Jesteś cały? 

Książka Tiny Pretty Things Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Książka Tiny Pretty Things Charaipotra Sona, Clayton Dhoniele 

No nie sposób nie być niecierpliwym, gdy takie informacje same pukają do drzwi! A naprawdę jest na co czekać. Książka Tiny Pretty Things to poruszająca historia o uczennicach elitarnej szkoły baletowej na Manhattanie. Dziewczyny, choć filigranowe, nie cofną się przed niczym, walcząc o tytuł najlepszej baletnicy na roku. Z pozoru niewinne i delikatne, tak naprawdę ciężkie od mrocznych sekretów, które skrywają na dnie zepsutych od kłamstw i manipulacji dusz.

Gigi, Bette i June to trzy najlepsze uczennice. Gigi jest wolnym duchem, a jej jedynym celem w życiu jest taniec. Chce tańczyć, mimo że ta pasja może ją kosztować życie. Betty natomiast pochodzi z uprzywilejowanej rodziny i zrobi wszystko, żeby w tańcu prześcignąć swoją siostrę, która jest znaną gwiazdą baletu. W tym wyścigu o laur zwycięstwa bierze udział także June. Musi wygrać! Dlaczego? Bo jeśli tego nie zrobi – jej matka położy kres jej marzeniom raz na zawsze. W obliczu tego trudnego współzawodnictwa może się okazać, że gdy w grę wchodzi szansa na wielką karierę, najlepsze przyjaciółki tak naprawdę staną się dla siebie największymi wrogami…

Myślę, że możemy się spodziewać jednego. Ta mroczna opowieść o pięknych i bezwzględnych nastolatkach będzie zdecydowanym hitem tej zimy!

Książka Tiny Pretty Things w serialowej parafrazie Netflixa

Premiera książki Tiny Pretty Things już 9 grudnia, ale to nie koniec dobrych wiadomości! Już 5 dni później na platformie Netflix zadebiutuje 10-odcinkowy serial, będący jej ekranizacją! Już dziś natomiast możesz obejrzeć trailer, który w krótkim czasie zdobył ponad pół miliona wyświetleń! Fani powieści za granicą jak widać, nie mogą się doczekać adaptacji. A to świadczy tylko o tym, że my, tu w Polsce, mamy na co czekać.

Koniecznie przeczytaj książkę, zanim pojawi się serial. Szczególnie, by powiedzieć to sztandarowe hasło każdego mola książkowego: „Książka była lepsza!” 😉 W tym miejscu możesz zamówić swój przedpremierowy egzemplarz.

Powiązane artykuły: