Książka

Znamy datę polskiej premiery „Greya”!

Fani „Pięćdziesięciu twarzy Greya” nie mogą doczekać się polskiego wydania kolejnej książki E. L. James. Światowa premiera „Greya”, czyli powieści pisanej z perspektywy głównego bohatera,  miała miejsce 18 czerwca.

Wydawnictwo Sonia Draga, które wypuściło trzy poprzednie części bestsellerowego erotyku, poinformowało, że w Polsce książka będzie dostępna już 10 września.

Jakby emocji było mało, niedawno wybuchł skandal dotyczący domniemanej kradzieży jednego egzemplarza na tydzień przed zapowiedzianą datą wejścia powieści do sprzedaży. Jednak, jak podaje policja, do przestępstwa nie doszło, a cała sprawa może być jedynie sprytnym chwytem marketingowym. Wydawcy kategorycznie temu zaprzeczają oraz zapewniają, że sami będą kontynuować dochodzenie.

Do tej pory ukazały się trzy książki z serii o lubującym się w ekscentrycznym seksie milionerze: „Pięćdziesiąt twarzy Greya”, „Ciemniejsza strona Greya” oraz „Nowe oblicze Greya”. Na podstawie pierwszej części powstał także film. Najnowsza powieść „Grey” ma rzucić nowe światło na jej tytułowego bohatera.

Poniżej prezentujemy okładkę amerykańskiego wydania:

grey