Ciemniejsza strona Greya to powieść autorstwa E.L. James. Jest to również kontynuacja przygód bohaterów ze słynnego hitu pt. Pięćdziesiąt twarzy Greya. Dla wszystkich miłośników tej niezwykle pasjonującej opowieści mamy dobrą wiadomość. Światło dzienne ujrzała właśnie zapowiedź filmu, który powstał na podstawie książki Ciemniejsza strona Greya.

Ciemniejsza strona Greya

Ciemniejsza strona Greya bardziej namiętna?

Chociaż Anastasia Steele zakończyła związek z Greyem, ich drogi nie do końca się rozeszły. Kobieta chcąc zapomnieć o relacji, w której czuła się jedynie zabawką w rękach nieobliczalnego mężczyzny, rzuca się w wir pracy. Nie udaje się jej jednak zagłuszyć głosu serca podpowiadającego, że tak naprawdę czuje coś jeszcze do Greya. Tym samym daje mu jeszcze jedną szansę. Tym razem jednak to ona ustala zasady i reguły gry. Dzięki większej pewności siebie Anastasi udaje się zapanować nad Christianem. Mężczyzna powoli zaczyna łapać, o co chodzi w prawdziwym związku. Uczy się kochać i okazywać szacunek partnerce. Ich sielanka nie trwa jednak zbyt długo. Jak łatwo było się domyślić, ciemna przeszłość Greya zaczyna ich dosięgać. W tle ich miłości zaczynają pojawiać się byłe kochanki mężczyzny. Są zazdrosne, nieprzewidywalne i niezwykle zaborcze w walce o odzyskanie Christiana. Ponadto przyświeca im tylko jeden cel: zemsta… Czy w takich okolicznościach Anastasia i Christian Grey mają szansę stworzyć udaną relację?

Premiera filmu będzie miała miejsce 10 lutego 2017 roku. Za reżyserię odpowiada James Foley (reżyser produkcji takich jak: House of Cards oraz Billions), zaś scenariusz stworzył Niall Leonard, który prywatnie jest mężem autorki słynnej serii o Greyu. Poniżej przedstawiamy wam zapowiedź: