Zwiastun serialu Locke & Key

Zwiastun serialu Locke & Key to nie lada gratka dla wszystkich fanów komiksu, stworzonego przez Joego Hilla (syna Stephena Kinga) oraz Gabriela Rodrigueza. W związku z tym powody do zadowolenia mają również fani nieco mrocznych, ale przede wszystkim tajemniczych klimatów. W końcu Hill już niejednokrotnie udowodnił, że odziedziczył ogromny literacki talent po sławnym ojcu. Do tego na swoje nazwisko zapracował sam, bo przez dłuższy czas ukrywał swoją prawdziwą tożsamość i powiązania z Kingiem.

Poza tym produkcja przypadnie do gustu każdemu, kto polubił Stranger Things. Jesteście ciekawi, czego możecie spodziewać się po tym serialu? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Zwiastun serialu Locke & Key

Zwiastun serialu Locke & Key oraz kilka słów o fabule i produkcji

Komiks zaliczany jest do thrillerów fantastycznych. Głównymi bohaterami serii są troje dzieciaków, którzy są dozorcami niezwykłej rezydencji Keyhouse. To ich stary dom, w którym zamieszkali po tym, jak ich ojciec został zamordowany. Znajdują tam sekretne drzwi, które mają moc transformacji. Moc, która całkowicie zmienia tożsamość człowieka. Jednak, by je przekroczyć, trzeba znaleźć odpowiedni klucz, ukryty na terenie rezydencji. Poza tym każdorazowe otwarcie drzwi wywołuje serię niespodziewanych zdarzeń.

Premiera serialu na platformie Netflix będzie miała miejsce już 7 lutego 2020 roku. Na srebrnych ekranach widzowie zobaczą m.in.: Darby Stanchfield, Kevin Alves, Asha Bromfield czy Griffin Gluck oraz Emilia Jones.

Jednak zwiastun produkcji to nie jedyny smaczek, który dziś dla was przygotowaliśmy. Ponieważ na samym końcu oficjalnej zapowiedzi podany został również link. To odnośnik do pierwszej oficjalnej sceny z serialu. Jeśli jesteście bardzo niecierpliwi i ciekawi, koniecznie zajrzyjcie tutaj. Ponieważ właśnie tam znajdziecie wspomniany urywek.

Poniżej zaś prezentujemy wam obiecany zwiastun serialu Locke & Key. Przypominamy, że serial będzie dostępny na platformie Netflix już od 7 lutego bieżącego roku. Poza tym produkcja jest ekranizacją serii komiksów, stworzonych przez Joego Hilla oraz Gabriela Rodrigueza. Komiksowy cykl znajdziecie tutaj. Dajcie nam koniecznie znać, czy czytaliście tę historię, oraz czy macie zamiar oglądać jej serialową wersję.