Żyć jak kot - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Żyć jak kot to książka niecodzienna, która trafi nie tylko do miłośników literatury psychologicznej. To niezwykły poradnik, w którym absolutnie każdy Czytelnik znajdzie coś wartościowego dla siebie. Ponieważ sam tytuł odnosi się do niezwykłych czworonożnych indywidualistów, warto wspomnieć tu również o ich właścicielach. Ten, kto posiada kota, doskonale wie, za co kocha się te zwierzęta. W sieci krąży wiele anegdotek czy memów związanych właśnie z tymi stworzeniami. Czy faktycznie są wredne? Czy można nad nimi zapanować? Czy to człowiek jest panem kota, czy tylko jego niewolnikiem? Trudno nie zgodzić się z tym, że te urocze wąsacze potrafią być również niezwykle zdystansowane. Okazuje się jednak, że człowiek może nauczyć się od nich bardzo dużo. A uważna obserwacja kociego życia i zachowania może znacząco wpłynąć na przeprowadzenie wewnętrznej przemiany.

Żyć jak kot – ile możemy nauczyć się od tych tajemniczych pupili?

Już na pierwszy rzut oka widać, że kotom żyje się lepiej niż nam, ludziom. Dlaczego więc nie wziąć z nich przykładu? Autor w tym celu postawił przed sobą niełatwe zadanie. Stara się rozszyfrować ich postępowanie, aspiracje i styl życia. Bardzo szybko okazało się, że od tych czworonożnych wąsaczy człowiek może nauczyć się bardzo dużo. I to zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym.

Tym samym w prezentowanej dziś książce, Czytelnicy znajdą wiele cennych rad i wskazówek. Autor zachęca, by spojrzeć na własne życie i nierzadko nudną codzienność z dystansu. Pomoże Wam to w odnalezieniu szczęścia i uśmiechu. W końcu zasady życia, którymi kieruje się kot, są niezwykle proste. Po pierwsze bądźcie wolni niczym wiatr. A po drugie, zawsze róbcie tylko to, co sami chcecie.

Książkę pt. Żyć jak kot, której autorem jest Stephane Garnier, znajdziecie tutaj. Polecamy ją gorąco absolutnie wszystkim czytelnikom, którzy poszukują poradników lekkich i przepełnionych humorem. Z pewnością jest wiele osób, które patrząc na swojego czworonożnego pupila, zastanawiały się, jakby to było, chociaż przez jeden dzień żyć jak on. Teraz macie szansę przekonać się, jak wygląda życie według prostych zasad kota.