ErotykiPolecamyRecenzjeRomanse

Domniemanie Niewinności – Oskarżyciel – Recenzja przedpremierowa

Oskarżyciel Whitney G. – Recenzja przedpremierowa

Czytałam tę książkę już kilka razy i wiem, że nigdy nie zniknie z mojej listy: do ponownego przeczytania. Napięcie między głównymi bohaterami sięga… 200 stopni, nie będziecie mogli się oderwać. Jeżeli lubicie relacje, w których bohaterowie się nie znoszą i jednocześnie nie mogą się sobie oprzeć… w tej książce jest to ujęte idealnie. Ten tytuł spodoba się też dla fanów Pięknego drania, równie dobrze napisanej książki z podobnym motywem i podobną relacją.

Domniemanie Niewinności – Oskarżyciel, czyli od nienawiści do miłości 

Andrew to facet, który traktuje kobiety przedmiotowo: poznaje je najczęściej w sieci, zaprasza na kolacje, na noc i potem gustownie lub mniej gustownie zrywa z nimi znajomość. Robi tak, ponieważ kiedyś dawno temu jedna kobieta złamała mu serce, teraz jego serce jest ponure i nieczułe, w przeciwieństwie do jego życia seksualnego. Zwykle poznaje kobiety w sieci, bo właśnie z nimi jest najłatwiej się rozstać.

Pewnego dnia również w sieci, ale na portalu dla prawników poznaje w zupełnie innym celu Alyssę. Myśli, że to 27-letnia prawniczka z doświadczeniem w zawodzie, z którą można pogadać o pracy, a z czasem zaczyna jej także zwierzać się ze swoich podbojów. Ich znajomość przeradza się w przyjaźń, chociaż po pewnym czasie Andrew chce czegoś więcej. Uparcie namawia Alyssę na randkę, a ona z równym uporem odmawia. Ustalają, że spotkają się za dwa tygodnie, w sumie Andrew to na niej wymusza. Ich rozmowy stają się coraz bardziej i bardziej gorące i mężczyzna nie może już dłużej tego znieść.

Domniemanie Niewinności – Oskarżyciel, czyli za kłamstwo trzeba zapłacić

para

Źródło: Pinterest

Kiedy na rozmowę kwalifikacyjną o staż w jego firmie zgłasza się piękna długonoga blondynka, Andrew jest zaintrygowany. Jednak kiedy zaczyna ona udzielać odpowiedzi dotyczących sprawy, o której rozmawiali kilka godzin wcześniej… Andrew zaczyna powoli, acz z tendencją wzrostową… wpadać w szał. Jednak to, co najbardziej go razi, to wcale nie fakt, że Alyssa okłamała, że jest 27-latką i do tego doświadczoną prawniczką, ale to, że kłamała, że jest dokładnie w jego typie. Teraz będzie musiała za to zapłacić….

Oj będzie się działo, oj będzie gorąco. Autorka potrafi pisać o pikantnych relacjach jak mało kto. Polecam szczególnie dla fanek bardzo dobrze napisanych książek erotycznych, Pięknego drania, Uwikłanych Pięćdziesięciu twarzy Greya i książek z motywem seksownego bossa. 🙂

 • 10/10
  Jak mocno książka mnie wciągnęła? - 10/10
 • 10/10
  Jak oceniam styl pisania, język i warsztat autora? - 10/10
 • 10/10
  Czy warto przeczytać tę książkę ponownie? - 10/10
 • 10/10
  Czy bohaterowie wzbudzili sympatię? - 10/10
 • 10/10
  Jak oceniam sceny miłosne, wyznania miłości? - 10/10
10/10