Chechło Paulina Świat

Thriller Chechło, najnowsza książka tajemniczej Pauliny Świst, już w połowie czerwca pojawi się w księgarniach. Lato, jezioro, szum trzcin… — Brzmi sielankowo, ale znając poprzednie książki autorki, możemy być pewni, że ta sielanka zostanie przyprawiona kryminalną intrygą.

Okładka książki Chechło Pauliny Świst na tle jeziora

Chechło – nowa książka Pauliny Świst

Chechło to książka, w której będziecie mieć okazję, żeby jeszcze raz spotkać się z bohaterami kryminału Paprocany

Podobnie jak w przypadku Paprocanów – popularnego miejsca wypoczynkowego, Świst ogniskuje sprawę wokół śląskiego jeziora. Bo właśnie jeziorem jest tytułowe Chechło, które kusi spokojem i piaszczystymi plażami, ale ten spokój to tylko pozory. Bardzo łatwo znaleźć się w złym miejscu i do tego o niewłaściwej porze.

Z jednej strony Chechło kusi tych, którzy potrzebują odpoczynku od wielkomiejskiego życia i hałasu. Z drugiej jak magnes przyciąga takich jak Luca — ludzi szemranych interesów.

Okładka książki Chcechło Pauliny Świst

Sprawiedliwość, czy zemsta?

Tym razem autorka przedstawi czytelnikom historię Marcina i Pauliny, którzy nad jeziorem wcale nie znaleźli się z potrzeby odpoczynku. Nie znaleźli się tam nawet z własnej woli. Oboje będą musieli skupić się na tym, żeby z całej sprawy wyjść o własnych nogach, a nie w czarnym worku.

Miłość bywa ślepa, tak jak sprawiedliwość.
Nie da się tego powiedzieć o zemście.

~ cytat z okładki książki

Kim jest Paulina Świst?

Fani Pauliny Świst doceniają to, w jaki sposób łączy wątki kryminalne z romansowymi. Autorka, która nadal ukrywa swoją tożsamość, podobno prowadzi kancelarię adwokacką i specjalizuje się w prawie karnym. To dlatego tak świetnie udało jej się oddać zawiłości prawniczego świata m.in. w serii kryminałów prawniczych z pieprzykiem (Prokurator). Dzięki tym książkom zdobyła popularność.

Czego spodziewać się po nowej książce Pauliny Świst? Na pewno ciekawie skrojonej intrygi oraz trzymającej w napięciu akcji. Fani autorki są zgodni co do tego, że od jej książek nie sposób się oderwać.

Chechło, nową książkę Pauliny Świst możecie już zamówić przedpremierowo tutaj. Jej premierę zaplanowano na 16 czerwca.

Sprawdź też: