Jedziemy na Warszawskie Targi Książki

Jedziemy na Warszawskie Targi Książki!Jedziemy na Warszawskie Targi Książki! Już 17 maja zaczynają się 9. Warszawskie Targi Książki. A tam, gdzie jest impreza książkowa, jest też ekipa Co przeczytać! Ta książkowa impreza odbędzie się na Stadionie Narodowym i tego dnia cały stadion będzie wypchany książkami, a nie pikami, a po murawie, zamiast piłkarzy będą biegać Książkoholicy! Nas też tam nie zabraknie.

Jedziemy na Warszawskie Targi Książki!

Warszawskie Targi Książki to raj dla moli książkowych. Miłośnicy książek i czytania będą mieli niepowtarzalną okazję, aby spotkać ulubionych autorów, zdobyć ich autograf, zrobić sobie wspólne zdjęcie. My też na to liczymy. W tym roku z Czytelnikami, podczas czterech majowych dni na PGE Narodowym, spotka się około 1000 twórców. Przygotowano niezwykle bogatą ofertę spotkań z autorami, debat, konferencji, warsztatów, lekcji literatury i historii. Nie zabraknie też atrakcji dla dzieci, wydarzeń artystyczno-literackich, nagród literackich i branżowych, a także konkursów i wystaw. Na 9. Warszawskich Targach Książki każdy znajdzie coś dla siebie.

Jedziemy na Warszawskie Targi Książki!

 Jedziemy na Warszawskie Targi Książki!

I mamy nadzieję, że Was też tam spotkamy. 🙂

Miejsce Targów: Stadion Narodowy

 

Plan imprezy:

17 maja 2018 (czwartek), godz. 10.00-18.00
18 maja 2018 (piątek), godz. 10.00-19.00
19 maja 2018 (sobota), godz. 10.00-19.00
20 maja 2018 (niedziela), godz. 10.00-17.00

My zamierzamy pojawić się na targach w każdy dzień ich trwania. Będziemy przechadzać się między stoiskami i chłonąć atmosferę książkowego świata. Na pewno zahaczymy o niejedno spotkanie autorskie, staniemy w kolejce po autografy i zapolujemy na promocje książkowe. Nie zabraknie nas na pewno na stoisku Taniej Książki, gdzie odbywać się będą 12. urodziny tej księgarni! Ekipa Taniej Książki przygotowała mnóstwo atrakcji dla swoich klientów – będą prezenty, urodzinowe gadżety i cukierki, zabawa w koło fortuny i książkowa ścianka do zdjęć. 🙂 Przygotujcie sobie życzenia dla Taniej Książki, gdyż będzie je można wpisać do ich Pamiątkowej Księgi Życzeń. My na pewno nie przegapimy tej urodzinowej imprezy i pojawimy się na ich stoisku nr 28/D3.

W imieniu ekipy Co Przeczytać zapraszamy Was na tą książkową imprezę i na stoisko Taniej Książki. 

Zresztą sami zobaczcie jak ekipa Taniej Książki zaprasza na targi. 🙂 Jak to oni – robią to w niestandardowy sposób, i za to ich uwielbiamy!

W ten weekend w Warszawie nie może zabraknąć żadnego Książkoholika.

Do zobaczenia!

Jedziemy na Warszawskie Targi Książki!