Kryminalne nowości czerwca kryminalne nowości czerwca

Macie chrapkę na fajną kryminalną zagadkę? Pragniecie poczuć elektryzujące napięcie i nutę lęku, mimo że teraz przez wydłużone dni trzeba sporo czasu czekać na przyjemną ciemność – idealne tło do czytania powieści o zbrodni, zaginięciach i innych mrocznych historiach? Sprawdźcie kryminalne nowości czerwca! 

Kryminalne nowości czerwca na TaniaKsiazka.pl >>

Kryminalne nowości czerwca

Impreza sąsiedzka, S. E. Lynes

Kryminalne nowości czerwca | Impreza sąsiedzka na TaniaKsiazka.pl >>

Kryminalne nowości czerwca wyglądają naprawdę obiecująco. Zacznijmy od książki Impreza sąsiedzka S.E. Lynn, której główną bohaterką jest Ava. Kobieta zostawiła swoją córeczkę imieniem Abi przypiętą w wózku dosłownie na pięć minut. Jednak do niej wróciła – dziewczynki nie było i ślad po niej zaginął. Mija rok od tego zdarzenia, a sąsiedzi Avy, Lovegoodowie planują huczne przyjęcie z okazji przebudowy domu, na które ona wcale nie ma ochoty iść. Nie jest w stanie znieść widoku końca drogi – miejsca, w którym zniknęło jej dziecko. Matt, jej mąż, martwiąc się o żonę, namawia ją do wyjścia do ludzi. Oderwanie się na chwilę od bolesnych wspomnień powinno jej przecież dobrze zrobić. Ava postanawia pójść, ale to nie będzie przyjemny wieczór. Od znajomych i sąsiadów dowie się bowiem rzeczy, których nie wiedziała o dniu zaginięcia Aby. Jeden niedbale rzucony komentarz zmieni wszystko…

Książkę możecie zamówić pod tym linkiem.

Za cenę śmierci, Małgorzata Rogala

Za cenę śmierci na TaniaKsiazka.pl >>

Czytaliście pierwszy tom cyklu Pełnia tajemnic Małgorzaty Rogali, Milcząc jak grób? Łapcie zatem drugą część pt. Za cenę śmierci. Akcja rozgrywa się w czasie upalnego lata. Do pensjonatu nad jeziorem przyjeżdżają turyści, jednak nie wszyscy mają zamiar wypoczywać. Część z nich ma jasny cel – poszukiwanie skarbu, czyli bezcennego, zabytkowego, porcelanowego serwisu. I ci ludzie nie cofną się przed niczym, by go odszukać.

Po śledztwie zakończonym sukcesem znana w pierwszej części serii podkomisarz Monika Gniewosz żyje sobie całkiem spokojnie. Niestety jednak tylko do momentu gdy dochodzi do zabójstwa jednego z letników. Tropiąc mordercę Monika ponownie stawi czoło przeszłości i zawalczy o to, co w jej życiu najważniejsze.

Książkę złapiecie w tym miejscu.

Nienarodzona, Ewa Przydryga

Nienarodzona na TaniaKsiazka.pl >>

Laura Wagner znika, a trop urywa się w zakolu Warty, gdzie znaleziono wywrócony kajak. Tak rozpoczyna się książka Ewy Przydrygi pt. Nienarodzona. W toku śledztwa wychodzi na jaw, że kobieta była w zaawansowanej ciąży, a policja ustala, że kobieta popełniła samobójstwo. Mimo że mijają dni, ciała Laury nadal nie udaje się odnaleźć. Natomiast mnożą się sekrety związane z dzieckiem, które niedługo powinno było przyjść na świat. Pojawiają się też nowe fakty. Na przykład takie, że trzy tygodnie przed zniknięciem kobieta zgłosiła włamanie do swego położonego na odludziu domu, a na terenie jej posesji dochodziło również do innych niepokojących incydentów. I każdy z nich powodował nasilające się koszmary o nawiedzającym Laurę cieniu. Przerażoną kobietę nawet na jawie spowijała aura paranoi i szaleństwa. Wkrótce zlekceważone przez policję zgłoszenie doprowadzi do dramatycznego odkrycia, które zmieni bieg śledztwa. A do tego nadejdą wyniki badań ustalających ojcostwo nienarodzonego dziecka...

Książka jest dostępna na tej stronie.

Nikt, tylko my, Van Laure Rensburg

Nikt, tylko my na TaniaKsiazka.pl >>

 

Nikt, tylko my – takimi słowami zazwyczaj podsumowuje się romantyczny wyjazd we dwoje. I tak jest również w kryminale autorstwa Van Laure Rensburg. Oto stajemy się uczestnikami uroczego, wyjątkowego i pierwszego spędzonego tylko we dwoje weekendu szanowanego profesora literatury Stevena Hardinga i jego dziewczyny. Dwudziestotrzyletniej studentki Ellie Masterson. W domu na kompletnym odludzie para pragnie nasycić się sobą z dala od ludzkich oczu i celebrować związek, który trwa już pół roku. Dziewczyna dopięła wszystko na ostatni guzik – luksusowa willa, zimowy las, w oddali zatoka, wokół żywej duszy i brak zasięgu. Wymarzone miejsce, by schować się przed światem. Zaplanowany wypad Ellie rozpoczyna pyszną, wspaniałą kolacją, a na deser serwuje… zemstę. Którą pielęgnowała w sobie od lat.

Książka czeka na Was tutaj.

Bardzo cichy rozwód, Alek Rogoziński

Kryminalne nowości czerwca | Bardzo cichy rozwód na TaniaKsiazka.pl >>Wśród kryminalnych nowości czerwca nie zabraknie również powieści przepełnionym humorem. A precyzjnie rzecz ujmując – dużą dawką czarnego humoru. Zapewni Wam ją m.in. Alek Rogoziński za sprawą swojej najnowszej powieści pt. Bardzo cichy rozwód. Skoro rozwód, to musi być małżeństwo, i owszem – jest. Zuzanna i Kacper przez kilka lat byli szczęśliwą parą, która poza sobą nie widziała świata. Przyszedł jednak taki moment, że oboje zaczęli mieć siebie serdecznie dość. Każda ze stron wręcz marzy o tym, by w końcu rzucić w twarz partnerowi, że chce rozwodu. Kiedy jednak nadarza się okazja, okazuje się, że rozstanie to ostatnia rzecz, o której będą w stanie myśleć. Zostają bowiem wplątani w morderstwo! Muszą teraz uciekać razem nie tylko przed policją, ale i przed gangsterami, nie wiedząc, czy mogą sobie zaufać.

Książkę zamówicie pod tym linkiem.

Wzorzec, Karolina Głogowska

Wzorzec na TaniaKsiazka.pl >>

Kryminalne nowości czerwca zamykam książką Karoliny Głogowskiej pt. Wzorzec. W trójmiejskim mieszkaniu znaleziono zwłoki Adama Hinza, a charakterystyczne ślady na jego szyi wskazują na uduszenia. Co dziwne, wokół jest jednak sporo krwi. Mężczyzna miał wrogów, był notowany, a mieszkanie opłacała mu fundacja wspierająca osoby doświadczające przemocy. Na policję zgłasza się prezeska tej organizacji, Sawa Bogucka. Kobieta twierdzi, że to ona zabiła Hinza w obronie własnej, dodając, że ten miał na jej punkcie obsesję. Śledczy muszą teraz ustalić, czy Sawa jest niewinną ofiarą, która przez przypadek stała się sprawcą morderstwa, czy może jednak zimną psychopatką?

Książka możecie zamówić w tym miejscu. Natomiast inne kryminale nowości czerwca możecie przejrzeć, po przejściu na tę stronę.

Czytaj także: