Nieodgadniona - Nowa książka Mroza już w styczniu!

Remigiusz Mróz przyzwyczaił swoich czytelników do tego, że publikuje dość regularnie. Zatem nie powinno nikogo dziwić, że po grudniowej premierze O pisaniu na chłodno, nadszedł czas na nową powieść. Już 31 stycznia w księgarniach będzie można kupić kolejny thriller, który wyszedł spod jego bestsellerowego pióra, bo właśnie wtedy na półki trafi Nieodgadniona.

Nieodgadniona - Nowa książka Mroza już w styczniu!

Ta powieść o już drugi tom serii o Damianie Wernerze, którego czytelnicy mieli okazję poznać w Nieodnalezionej. Akcja nowej historii ma miejsce rok po wydarzeniach, o których mogliśmy przeczytać w poprzedniej cześć cyklu.

Jeżeli jesteście ciekawi, jaką historią Remigiusz Mróz tym razem nas poczęstuje, to czytajcie dalej, bo przygotowałam dla Was zapowiedź tej książki. 😉

Nieodgadniona – zaginiony syn i echa z przeszłości

Kasandra Reimann zbudowała sobie i synowi spokojne życie za granicą. Nie było łatwo, ale minął już rok, odkąd uciekła od męża i zostawiła za sobą przeszłość. To właśnie wtedy musiała podjąć ryzykowne działanie, żeby ocalić siebie i syna. Miniony rok wystarczył, żeby poczuła się pewnie. Jednak z poczuciem bezpieczeństwa jest tak, że wystarczy jedno wydarzenie, żeby prysło. Tak się dzieje, kiedy syn Kasandry nie wraca do domu po wizycie od kolegi. Nikt nie wie, co się stało z chłopcem, a jedyny trop prowadzi do Opola.

Kobieta jest gotowa na wszystko, żeby odnaleźć syna. Nie cofnie się przed niczym, nawet jeżeli będzie to oznaczać spotkanie z człowiekiem, do którego wolałaby się nie zbliżać.

Jednocześnie Damian Werner wciąż stara się zapomnieć o wydarzeniach, które przed rokiem wywróciły jego życie do góry nogami. Tak się składa, że wprowadza się do nowego mieszkania. Przeglądając rzeczy poprzedniego właściciela, znajduje starą kasetę video. Film, który jest na niej zapisany, rzuca nowe światło na wydarzenia z przeszłości.

O tym, do czego te wydarzenia doprowadzą bohaterów, będziecie mogli przeczytać już niedługo.

Nową książkę Remigiusza Mroza pt. Nieodgadniona możecie już zamówić w przedsprzedaży tutaj.

Czytaliście Nieodnalezioną? Jesteście ciekawi kontynuacji tej historii?