Obietnica gangstera - nowa książka Anny Wolf

Czy należycie do grona wielbicieli romansów mafijnych? Jeśli tak, być może mieliście już okazję przeczytać książki Anny Wolf z jej gangsterskiej serii o braciach Tarasow. Fanów twórczości pisarki z pewnością ucieszy informacja, że Obietnica gangstera – nowa książka autorki – właśnie ukazała się w księgarniach. Co Anna Wolf przygotowała dla swoich czytelników w piątym tomie cyklu? Krótką zapowiedź znajdziecie poniżej.

Obietnica gangstera - nowa książka Anny Wolf

Obietnica gangstera – nowa książka Anny Wolf

W świecie braci Tarasow władza, pieniądze i przemoc to trzy elementy, które nierozerwalnie łączą się z pożądaniem i mocnymi, niezapomnianymi emocjami.

Dimitrij Tarasow jest płatnym zabójcą, działającym jako wolny strzelec. Zdeterminowany i bezwzględny, zrobi wszystko, by wymierzyć sprawiedliwość mordercy swojej matki. Mężczyzna nie spodziewa się jednak, jak wiele zmieni się w jego życiu, gdy na drodze spotka Riley. Co zrobić z niechcianym uczuciem, z którym nie da się walczyć?

Bezwzględny mafijny świat, wolny strzelec, który za nic ma zarówno prawo, jak i reguły obowiązujące w przestępczym świecie i dziewczyna, która w przerażających okolicznościach traci ukochaną osobę i musi nagle zmienić całe swoje życie, by uniknąć tragicznego losu.

Tu przemoc i brutalność są na porządku dziennym, a miłość od nienawiści dzieli cienka linia.

Co zwycięży? Wielkie uczucie, które może stopić najbardziej zatwardziałe serce? A może odkryta wreszcie prawda raz na zawsze rozdzieli kochanków?

Obietnica gangstera Anna Wolf

Obietnica gangstera – nowa książka. Kiedy premiera piątego tomu serii?

Premiera Obietnicy gangstera odbyła się 23 marca 2022 r.

Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Akurat.

Najnowszą książkę Anny Wolf możecie zamówić W TYM MIEJSCU.

Bracia Tarasow – cykl Gangsterzy Anny Wolf.

Na ten moment mafijny cykl Anny Wolf składa się z pięciu tomów. Jeśli chcecie nadrobić poprzednie części, znajdziecie je poniżej:

Zobacz także: