Urodziny Andrzeja Sapkowskiego

21 czerwca Andrzej Sapkowski obchodzi urodziny. Autora chyba nikomu nie trzeba przedstawiać  – to jedna z najważniejszych postaci w polskiej fantastyce. Ekipa CoPrzeczytac życzy pisarzowi wszystkiego co najlepsze, a także wielkiej weny, a sobie z okazji urodzin autora życzymy jeszcze wielu Jego książek w naszych biblioteczkach. Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie znaleźli fajnej promocji na książki autora. 🙂 Świętujcie z nami urodziny Andrzeja Sapkowskiego i korzystajcie ze świetnych cen na Jego książki w ofercie, jaką przygotowała TaniaKsiazka.pl!

Urodziny Andrzeja Sapkowskiego

gemzafantasy.blogspot.com

Urodziny Andrzeja Sapkowskiego

Andrzej Sapkowski to ceniony pisarz fantasy, twórca znanej chyba każdemu sagi o wiedźminie Geralcie, pięciokrotny zdobywca nagrody im. Janusza A. Zajdla. Autor powieści, opowiadań fantastycznych, a także esejów i słowników dotyczących tego gatunku literackiego. W zeszłym roku ogłosił wieść, która zachwyciła jego fanki i fanów – Wiedźmin powraca – w nowej książce, nad którą autor właśnie pracuje.

A jeśli w oczekiwaniu na nową powieść autora, chcecie powrócić lub dopiero zapoznać się z jego innymi książkami to polecamy świetną promocję, jaką przygotowała księgarnia TaniaKsiazka.pl z okazji urodzin autora.

Promocja na książki Sapkowskiego – sprawdź >>

A oto nasze propozycje i kultowe pozycje pisarza, które każdy fan jego twórczości musi przeczytać.Kup książkę na www.taniaksiazka.pl

Wiedźmin. Tomy 1-8

Wiedźmin – jeden z najpopularniejszych polskich bohaterów fantasy zaprasza w niezwykłą podróż po Królestwie Północy, w którym świat rządzi się zupełnie innymi prawami, a za każdym rogiem czają się niebezpieczne przygody i magiczne stwory.

Andrzej Sapkowski swoją mistrzowską sagę o Geralcie z Rivii zapoczątkował opowiadaniami publikowanymi na łamach „Fantastyki”. Te z czasem przerodziły się w większe historie, oparte na słowiańskich baśniach, podaniach i legendach, a traktujące o losach wyszkolonego do zabijania potworów wojownika.

Kup książkę na www.taniaksiazka.pl

Wiedźmin

Genialnie zilustrowany komiks, a do tego porywająca historia – tak prezentuje się dzisiejsze wydanie kolekcjonerskie Wiedźmina. Geralt z Rivii dziś jest postacią wyjątkową, która gości nie tylko w książkach, ale i w grach komputerowych, fabularnych, karcianych, a także w filmach. Znaleźć go można nawet w niesamowitym komiksie, który dołączony jest do wydania kolekcjonerskiego. Komiks wykorzystuje scenariusz Andrzeja Sapkowskiego i Macieja Parowskiego, w jego wnętrzu znajdziemy fantastyczne ilustracje stworzone przez Bogusława Palucha, niekwestionowanego mistrza polskich komiksów. W wydaniu kolekcjonerskim miłośnicy wiedźmińskich historii znajdują sześć, powstałych w latach 90-tych, rysunkowych opowieści.

 

Wszystkie książki Andrzeja Sapkowskiego objęte rabatem – sprawdź urodzinową promocję >>

Urodziny Andrzeja Sapkowskiego