Wizjer Magdaleny Witkiewicz - zapowiedź Wizjer Magdaleny Witkiewicz

Uwaga, uwaga! Proszę dokładnie zapamiętać datę 16 czerwca 2021 roku. Tego dnia bowiem swoją premierę będzie miała wyjątkowa książka. Wizjer Magdaleny Witkiewicz, czyli jednej z najpopularniejszych współczesnych polskich pisarek, to znakomity, trzymający w napięciu thriller, od którego nie można się oderwać do ostatniej strony. Jestem przekonana, że potwierdzisz moje słowa, gdy tylko przeczytasz tę powieść. Dlatego, gdy to już nastąpi, natychmiast wróć tu z relacją z czytelniczego spotkania z tą niesamowitą historią.

Wizjer Magdaleny Witkiewicz Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Wizjer Magdaleny Witkiewicz

Wizjer Magdaleny Witkiewicz od samego początku wciąga w genialną intrygę. Wykreowana przez pisarkę historia jest pełna niespodzianek, zaskakuje, wywołuje cały wachlarz emocji i daje do myślenia. Dzięki niej bowiem być może z zupełniej innej, nowej perspektywy spojrzysz na otaczającą Cię rzeczywistość. I nie tylko realną, ale także tę, która ostatnio zdominowała nasze życie, czyli rzeczywistość wirtualną.

Główną bohaterką opowieści jest młoda, samotna matka o imieniu Laura. W jej życiu w pewnym momencie zaczynają dziać się niewiarygodne i niewytłumaczalne rzeczy. Jakie? Otóż niektórzy jej znajomi znikają bezpowrotnie bez śladu i bez uprzedzeni, inni natomiast ulegają absurdalnym wypadkom. Część z nich popełnia samobójstwa, choć nic nie wskazywałoby na to, że mieli problemy, które mogłyby wymusić ostateczne rozwiązania. Pojawia się pytanie, czy ta tajemnicza seria zdarzeń ma jakiś związek z jej pracą? Laura zajmuje się projektowaniem oraz prognozowaniem zachowań i potrzeb konsumentów. Czy to możliwe, by można było całe życie dokładnie zaplanować, kontrolować i przewidzieć? Czy istnieje Ktoś, kto ma taką władzę, by nami sterować? Jeśli tak, kim jest ta osoba i co chce uzyskać?

***

Książka Wizjer Magdaleny Witkiewicz w regularnej sprzedaży będzie dostępna już 16 czerwca. Już dziś natomiast możesz zamówić swój egzemplarz przedpremierowo. Wystarczy, że zajrzysz na tę stronę. Inne książki pisarki znajdziesz pod tym linkiem.

Zobacz także: