Rabat na książki
balon

Źródło: Poppytalk

Takie promocje nie zdarzają się często, dlatego tym bardziej warto z nich korzystać. TaniaKsiazka.pl świętuje swoje urodziny już tylko do 17 maja. Nie zostało, więc już dużo czasu na łapanie książek w urodzinowych cenach.

Najnowsza promocja księgarni polega na tym, że im więcej kupimy książek, tym większy uzyskamy rabat. Na jedną książkę z promocyjnej listy obowiązuje rabat: 45%, na dwie: 55%, a na trzy i więcej: 60%. Trzeba przyznać, że nawet 45% rabatu na książki to sporo, a 60% to już fiu fiu. 🙂 Sprawdźcie szczegóły.

 

Rabat na książki – można wybrać spośród 150. propozycji

Najnowsza promocja z okazji 11. urodzin TaniaKsiazka.pl rozpoczęła się 12 maja i potrwa do 17 maja (środa), czyli do dnia zakończenia świętowania urodzin księgarni. Tak, tak, wkrótce ta wielka książkowa impreza dobiegnie końca. Na liście promocyjnej znalazło się 150 książek, a wśród nich bestsellery, literatura kobieca, fantasy, kolorowanki dla dorosłych, erotyki, poradniki, literatura obyczajowa, książki dla dzieci i non-fiction.

Rabat na książki z niemal każdej półki

Przeglądając listę objętą promocją, warto zwrócić uwagę na takie tytuły jak: Kiedy księżyc jest nisko Nadii Hashimi, bestsellerową książkę autorki Afgańskiej Perły oraz Śmiejąc się w drodze do meczetu Zarqy Nawaz, humorystyczną opowieść niezwykłej muzułmanki. Szybko się zorientujecie, że na liście promocyjnej jest wiele książek idealnych dla kobiet, czyli będziecie mogli łatwo znaleźć najlepszą propozycję na zbliżające się święto wszystkich Mam.

Wśród książek, które można nabyć w doskonałej cenie znalazło się także wiele tytułów dla dzieci, w tym: Mały Książę. Złote myśli Antoine de Saint Exupery, Szkoła z Mikołajkiem jest super (6-7 lat), Quick, Zbychu, bółka i spółka Julki Quick czy Magnus Million i szmaragdowa mgła Jean-Philippe Arrou-Vignod.

Dzięki takim propozycjom, będziecie mogli wybrać także prezent dla małych milusińskich na zbliżający się wielkimi krokami Dzień dziecka. Wszyscy z pewnością się zgodzimy, że książka powinna znaleźć się wśród prezentów z okazji tego dnia.

Liczba przecenionych produktów jest ograniczona, dlatego warto się śpieszyć i szybko zarezerwować wybrane tytuły.

Całą listę promocyjną znajdziecie: TUTAJ. Udanych łowów. 🙂

_IMWIECEJ