Amulet Jaśminy - nowość na TaniaKsiążka.pl

Adrianna Trzepiota napisała kolejną część opowieści o Jaśminie. Fanki poprzednich książek autorki na pewno z niecierpliwością czekały na Amulet Jaśminy. Po Sekretnej zimie Jaśminy przyszła wiosna, bo najnowsza książka to właśnie wiosenna powieść o intuicji, rodzinnych sekretach i prawdziwej miłości, na którą zawsze warto zaczekać.

Amulet Jaśminy – dalsze losy lubianej bohaterki

Jaśmina jest bohaterką, którą Czytelniczki znają z poprzednich książek autorki: Zwilczona i Sekretna zima Jaśminy. Adrianna Trzepiota po raz kolejny wprowadzi swoje Czytelniczki w wykreowany przez siebie świat.

O książce Amulet Jaśminy możemy przeczytać na okładce, że jest to

Niezwykła opowieść o przeznaczeniu i prawdziwej magii, które mogą odmienić życie każdej kobiety.

To krótkie wprowadzenie od razu naświetla fakt, że tematyką i klimatem Amulet Jaśminy nie będzie odbiegać od poprzednich części, więc fanki Adrianny Trzepioty i snutej przez nią unikalnej opowieści, się nie zawiodą.

Amulet Jaśminy – o czym jest?

Jaśmina musi wyjechać z rodzinnej prowincji, bo z ukochanymi miejscami wiąże się zbyt wiele przykrych wspomnień. Szuka szczęścia i nowego życia w Warszawie. Praca wróżki i celebracja nowej codzienności sprawia, że powoli zapomina o problemach.

Jednak przeszłość bohaterki wraca nieoczekiwanie i atakuje znienacka. Jaśmina wraca w mazurskie strony. Ponownie na swojej drodze spotyka leśniczego Bojana. Mężczyzna nadal jest dla niej ważny, ale chociaż coś do Jaśminy czuje, to uparcie ją odrzuca. Bohaterka nie poddaje się i postanawia zawalczyć o miłość leśniczego.

Na swojej drodze Jaśmina spotka Krzysztofa, któremu podaruje tytułowy amulet. Akcja zagęści się, gdy na jaw wyjdzie rodzinna tajemnica sprzed lat.

Z tej książki dowiemy się, czy Jaśmina odnajdzie upragnione szczęście i miłość.

Adrianna Trzepiota jest z wykształcenia polonistką. Ukończyła Uniwersytet Warmińsko-Mazurski i Uniwersytet Warszawski.  Jest mistrzynią powieści obyczajowych z wątkami fantasy dla kobiet.

Jestem pewna, że fanki pisarki i serii się nie zawiodą. 😉 A czy Wy znacie poprzednie powieści tej autorki? Jakie są Wasze oczekiwania wobec jej najnowszej książki?

CoPrzeczytać.pl sprawuje patronat nad tą książką. Żeby znaleźć książkę, wystarczy kliknąć w: Amulet Jaśminy Adrianna Trzepiota.

Powiązane: Sekretna zima Jaśminy” – książka idealna na Święta

Powiązane: Zwilczona” Adrianna Trzepiota – recenzja