Kryminał i sensacjaPolecamy

Anna Fryczkowska – Sześć kobiet w śniegu (nie licząc suki)

Sześć kobiet w śniegu (nie licząc suki)Sześć kobiet w śniegu (nie licząc suki) to trochę przewrotny tytuł, trzeba przyznać. Autorką jest Anna Fryczkowska, która czytelnikom zafundowała niezwykle porywający kryminał. Pisarka jest porównywana do samej Agathy Christie, więc bez wątpienia coś jest na rzeczy! Dlatego też tej książki nie może zabraknąć w waszej domowej biblioteczce.

Sześć kobiet w śniegu – o co właściwie chodzi?

Jak sam tytuł wskazuje, bohaterki to kilka kobiet, które urządziły sobie babski wieczór w domku na odludziu. Właściwie jest to willa, w której bawi się gwiazda literatury kryminalnej, a także jej koleżanka, zamożna pani domu oraz kandydatka na posłankę. Akcja osadzona jest we współczesnej Polsce. Wszystko wydaje się być w porządku do chwili, gdy śnieżyca odcina je od świata. Ale to nie wszystko. W domu dochodzi do zabójstwa. Co więcej, tak skrajna sytuacja ujawnia, że wszystkie sześć kobiet żywiło do siebie głęboko skrywane urazy, które teraz zaczynają wychodzić na jaw. Okoliczności imprezy zaczynają drastycznie się zmieniać. Każda z uczestniczek mogła przecież zabić.

Sześć kobiet na odludziu i litrami płynące wino nie ułatwia rozwiązana tej tajemniczej zagadki. A są one zdane wyłącznie na siebie, dopóki na miejsce nie dotrze policja. Czy warunki pozwolą im na poprowadzenie rzetelnego śledztwa? W końcu impreza wydaje się być skończona…

Sześć kobiet w śniegu (nie licząc suki) autorstwa Anny Fryczkowskiej to książka nie tylko z niebanalnym tytułem. To zaskakujące zwroty akcji, które do końca trzymają w napięciu. Historia przewrotna, warta uwagi każdego miłośnika dobrego kryminału. Przekonajcie się, że warto mieć ją na swojej półce.

Książkę znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!