Cień bestii - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Cień bestii to pierwszy tom kryminalnej serii, której bohaterką jest Smoky Barrett. Jeśli są tu z nami miłośnicy gatunku, to gwarantujemy, że jest to powieść warta Waszej uwagi. Cody McFadyen stworzył niezwykle wciągającą powieść, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym odbiorcom. Tajemnicza, mroczna, a miejscami nawet przerażająco autentyczna. No i idealnie nada się na te pochmurne, jesienne dni. Koniecznie sprawdźcie sami, co przygotował dla Was autor!

Cień bestii, który wyłania się prosto z piekła

Smoky Barrett jest agentką specjalną FBI, która do tej pory zajmowała się tropieniem seryjnych morderców. Silna, nieustępliwa i zabójczo skuteczna. W tym, co robiła, nie miała konkurencji. Jednak do czasu, kiedy to w jej życiu pojawił się jeden z oprawców. To właśnie wtedy straciła męża i córkę, a sama została brutalnie okaleczona. Nietrudno się domyślić, że wola życia bohaterki została doszczętnie zniszczona, a twardy charakter uległ zatraceniu. Smoky straciła wszystko, co kochała i co sprawiało, że chciało się jej wstawać codziennie rano z łóżka. Świat kobiety legł w gruzach.

Bardzo szybko jednak w jej życiu pojawia się kolejna bestia, która rzuca agentce bezpośrednie wyzwanie. Przez wszystkie lata przepracowane w FBI bohaterka nigdy nie zetknęła się z podobną, psychopatyczną osobowością. Potwór okazał się fascynujący niczym chory geniusz, który wymykał się najbardziej specjalistycznym analizom doświadczonych profilerów. Smoky Barrett ogląda nagranie z jego ostatniej zbrodni, które staje się impulsem do powrotu w szeregi FBI.

Taki krok jest nie tylko aktywizacją zawodową. To przede wszystkim powrót do życia i funkcjonowania w miarę normalny sposób. Jednak nie wszystko okaże się łatwe po długiej nieobecności w pracy. Kobieta będzie musiała stawić czoła paraliżującemu strachowi. Okazuje się bowiem, że oprawca doskonale zna jej ostatni, czuły punkt.

Książkę pt. Cień bestii znajdziecie tutaj. Powieść polecamy gorąco wszystkim miłośnikom kryminałów, które zaskakują nie tylko zakończeniem, ale i całą fabułą. Przekonajcie się sami, że Cody McFadyen to przyszła gwiazda gatunku, którego powieści warto mieć w domowej biblioteczce.