Fatum i furia - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Znamy plany wydawnicze Lauren Groff i z chęcią podzielimy się z Wami tymi informacjami. A trzeba przyznać, że jest o czym pisać. Groff mimo ogromnej popularności nie spoczywa na laurach i wciąż pracuje nad nowymi pomysłami. Serca Czytelników, ale również krytyków na całym świecie zdobyła dzięki powieści Fatum i furia. Książka ta zapewniła jej mnóstwo prestiżowych nagród i wyróżnień. Sam Barack Obama wskazał to dzieło jako ulubiona lektura roku. Nic więc dziwnego, że odbiorcy na całym świecie z wielką niecierpliwością czekali na jakiekolwiek informacje, dotyczące najbliższych planów wydawniczych autorki. Koniecznie czytajcie dalej, by poznać znacznie więcej szczegółów!

Znamy plany wydawnicze Lauren Groff te bliższe i te dalsze

Główne, ważne wiadomości są dwie. Zaczniemy od tej doskonałej, która dotyczy nadchodzącego roku. Lauren Groff zapowiedziała, że w czerwcu 2018 roku, w sprzedaży pojawi się zbiór opowiadań pt. Floryda. Jak mogą domyślać się fani pisarki, tytuł nie jest przypadkowy. Dokładnie dziesięć lat temu Groff przeprowadziła się na Florydę i to właśnie ten stan będzie elementem wiążącym wszystkie historie zawarte we wspomnianym tomie. Oto co na temat projektu ma do powiedzenia brytyjski wydawca książki, Jason Arthur:

Opowieści zawarte w tomie „Floryda” są wspaniałe – to jedne z najlepszych rzeczy, jakie przeczytałem od dekady, kiedy to nabyłem debiutancką powieść Lauren. Naprawdę jestem pod wrażeniem „Florydy”. Pochłonąłem ją na jednym posiedzeniu. Nieczęsto pisarze są lepsi przy każdej następnej książce, ale w przypadku Lauren niewątpliwie ma to miejsce.

Ale to nie koniec dobrych wiadomości. Druga informacja jest nie mniej wspaniała, choć dotyczy nieco odleglejszej przyszłości. Zgodnie z umową zawartą z wydawnictwem, w 2019 roku do sprzedaży ma trafić całkiem nowa powieść Lauren Groff. Na razie nie znamy ani tytułu, ani jakichkolwiek innych, szczegółowych informacji. Jeśli jednak je zdobędziemy, od razu podzielimy się nimi z Wami, drodzy Czytelnicy.

Tymczasem wszystkich gorąco zapraszamy do zapoznania się z powieścią Groff pt. Fatum i furia, którą znajdziecie tutaj.