Co kryją jej oczy to niezwykle tajemnicza i emocjonująca książka, która na polskim rynku pojawi się już 14 marca 2017 roku. Dlaczego warto sięgnąć po tę pozycję? Chociażby dlatego, że tuż po premierze powieść zyskała wiele pochlebnych opinii od najlepszych twórców. Wśród zachwyconych najnowszą opowieścią Pinborough są takie nazwiska jak: King, Gaiman, Coben, Hill czy Malerman i Lotz. Nic dziwnego, napięcie w owej książce rośnie stopniowo i nieubłaganie, by finalnie zaskoczyć odbiorców zwrotem akcji i niespodziewanym zakończeniem.

Co kryją jej oczy?

Tak naprawdę tylko mąż i żona wiedzą, co dzieje się w ich małżeństwie. To oczywiste stwierdzenie. Ale co, jeśli nawet oni nie znają prawdy? David i Adele, główni bohaterowie, na pierwszy rzut oka są parą idealną. Mężczyzna to ceniony w środowisku psychiatra, a u jego boku zawsze stoi olśniewająco piękna i zapatrzona w męża, żona. Nic więc dziwnego, że powszechnie budzą zachwyt każdego, kto stanie na ich drodze.

Na tym pięknym wizerunku pojawia się jednak kilka rys. Dlaczego on zamyka ją w domu? I dlaczego ona ukrywa przed nim nową przyjaciółkę? Niespodziewanie w orbitę tej dziwnej pary daje wciągnąć się Louise – z mężczyzną romansuje, z kobietą się przyjaźni. Ale im dłużej tkwi w tym trójkącie, tym bardziej utwierdza się w przekonaniu, że między Davidem i Adele dzieje się coś bardzo złego. Jednak kobieta nie do końca zdaje sobie sprawę z zasięgu owego zła. Nie ma też pojęcia, do czego zdolna jest osoba zakochana na śmierć i życie.  

Przypominamy, że książka Co kryją jej oczy w sprzedaży pojawi się 14 marca bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom mrocznych thrillerów. Przekonajcie się sami, że w tej powieści nic nie jest takie, jak się wydaje.