Bestsellery i zestawieniaNew AdultRomanse

Colleen Hoover wybrała najlepsze tytuły spośród… własnych książek – część 1 :)

Bestsellerowa autorka Never Never i Ugly Love, Colleen Hoover, jest jedną z pisarek najbardziej troszczących się o dobry kontakt z fanami. Właśnie w odpowiedzi na jedno z pytań zadanych przez fanów, autorka uszeregowała swoje książki, zaczynając od tych ulubionych. Czy zgadzacie się z jej wyborem?

10. Colleen Hoover książki – Ta dziewczyna

Ta dziewczynaTa dziewczyna to trzecia część serii zapoczątkowanej słynną Pułapką uczuć. W pewnym sensie jest to historia znana z dwóch poprzednich części widziana oczami Willa. W pewnym sensie, ponieważ na prośbę Layken, chłopak postanawia zaprosić ją do swoich najskrytszych myśli, opowiedzieć o tym, co czuł kiedy się poznali i jak widział ich związek nie ukrywając żadnych szczegółów.

Ta dziewczyna mimo, iż znalazła się najniższej w zestawieniu Hoover, absolutnie nie jest jej najsłabszą książką. Po prostu Colleen, wskazała książki, które lubi najbardziej i ze swojej całej twórczości wybrała perełki, szczególnie bliskie jej sercu. Jednak Ta dziewczyna to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów historii Willa i Layken i tom kończący ich opowieść.

9. Colleen Hoover książki – Confess

Confess to opowieść o tym, jak wyznanie prawdy może być gorsze od popełnionego czynu. Kiedy ułożona i mająca wszystko pod kontrolą Auburn wkracza do pracowni artystycznej i poznaje Owena Gentry’ego wszystko, co była w stanie kiedykolwiek przewidzieć staje pod znakiem zapytania. Ich przyciąganie jest niezaprzeczalne, jednak nad ich potencjalnym związkiem wiszą czarne burzowe chmury. Ich źródło to tajemnica, której nie chce wyjawić Owen.

8. Colleen Hoover książki – Nieprzekraczalna granica

Nieprzekraczalna granicaDruga część bestsellerowej Pułapki uczuć, którą Jamie McGuire (autorka Pięknej katastrofy) nazwała czystą poezją. Ta książka to dowód na to, że czytelnicy lubią niektóre książki bardziej niż ich twórcy. Nieprzekraczalna granica to trzecia najwyżej notowana książka Hoover z portalu Goodreads.com. Opowiada o dalszych losach Layken i Willa. Kiedy już udało im się pokonać wiele przeszkód stojących na drodze ich miłości, dziewczyna wydaje się mieć wątpliwości, co do jej przyszłości z Willem. Chłopak z kolei, wie, że niczego tak bardzo w życiu nie pragnął jak związku z Layken.

7. Colleen Hoover książki – November 9

November 9 to historia, która dokładnie 9 listopada zadebiutuje na polskim rynku. Tym razem autorka zabierze nas na spotkanie z przeznaczeniem i krętymi ścieżkami, którymi może podążać. Kiedy młody pisarz, Ben, poznaje swoją muzę Fallon wydaje mu się, że ma przed sobą idealną historię, zarówno tą książkową jak i tą zupełnie prawdziwą. Jednak scenariusz, który napisze życie nie będzie tak różowy jak historia z książki, którą zainspirowała dziewczyna. Czy uda im się spotkać w połowie dwóch równoległych opowieści?

6. Colleen Hoover książki – Ugly Love

Ugly LoveUgly Love to jedna z najpopularniejszych książek nurtu New Adult na polskim rynku. Jako pierwsza w dorobku Hoover ma szansę zaistnieć także na dużym ekranie. Opowiada historię Miles’a i Tate. Oboje szybko zauważają, że mimo początkowej niechęci, łączy ich paraliżująca chemia. Jednak postanawiają, a właściwe Miles wyznaczyć granicę, której nigdy nie przekroczą. Szybko się przekonają, że w miłości nie wszystko da się przewidzieć i że miłość nie znosi wyznaczania granic. W końcu nikt jeszcze nie przewidział jak daleko może sięgać.

Przeczytajcie również:
Colleen Hoover wybrała najlepsze tytuły spośród… własnych książek – część 2 🙂