Fani serii Dziedzictwo rodu Poldarków mają spore powody do zadowolenia. Czarny księżyc to już 5 tom słynnego cyklu, który zyskał miliony czytelników na całym świecie. W sprzedaży pojawi się już 16 lutego 2017 roku. Gwarantujemy, że Winston Graham jest w szczytowej formie i po raz kolejny was oczaruje.

Czarny księżyc – opis fabuły

George’owi Warlegganowi oraz jego żonie Elizabeth rodzi się syn. Przyjście na świat potomka to zazwyczaj radosny moment w życiu każdego człowieka. Tutaj jednak ta szczęśliwa chwila pogłębia konflikt między Poldarkami a Warlegganami. Dodatkowym powodem do kolejnych niesnasek jest miłość guwernantki, Morwenny Chynoweth do Drakea Carnie. Kobieta zajmuje się bowiem synem Elizabeth z pierwszego małżeństwa, a Carnie to brat Demelzy. Wszystko to doprowadza do jeszcze ostrzejszej rywalizacji i wrogości między Rossem a Georgeem.

Cały cykl opisuje dość burzliwe i zagmatwane losy tytułowej rodziny. Bohaterowie żyją w drugiej połowie XVIII wieku, zamieszkując kornwalijską prowincję. Warto wspomnieć, że na podstawie serii Dziedzictwo rodu Poldarków powstał serial pt. Poldark. Wichry losu. W Polsce widzowie mają szansę obejrzeć go na antenie TVP.

Przypominamy, że najnowszy, 5 tom pt. Czarny księżyc autorstwa Winstona Grahama światło dzienne ujrzy już 16 lutego bieżącego roku.

Wszystkich, którzy do tej pory nie mieli jeszcze okazji zetknąć się z twórczością Grahama, zachęcamy do podjęcia wyzwania. Już wkrótce będzie to aż 5 tomowa seria, która zapewnia wiele emocji, wzruszeń i śmiechu. Jednym słowem wszystko to, co powinny mieć dobre książki. To także idealny pomysł na prezent. Koniecznie sprawdźcie, jakie wyzwania tym razem autor postawił przed bohaterami.

Powieść Czarny księżyc znajdziecie tutaj.

Wszystkie powieści Winstona Grahama znajdziecie tutaj.