Książka pt. Taniec młynarza na polskim rynku dostępna będzie od 11 kwietnia bieżącego roku. Jest to już 9 tom z kultowej serii Dziedzictwo rodu Poldarków, której autorem jest nieżyjący już, brytyjski pisarz Winston Graham. Książki autora zyskały miliony Czytelników na całym świecie, a cykl wciąż cieszy się ogromnym zainteresowaniem i popularnością. Warto tutaj przypomnieć, że w skład całej serii wchodzi aż 12 tomów. Na jej podstawie powstał serial realizowany przez BBC. W 2015 roku ponownie podjęto się zekranizowania sagi, co spotkało się z wielką aprobatą fanów sagi. Nikogo nie dziwi, że nowa produkcja również spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem przez odbiorców. Poszukujecie dynamicznej i niezwykle emocjonalnej historii, która przeniesie Was w zupełnie inny świat? Trafiliście idealnie. Winston Graham do dziś jest jednym z najbardziej uznawanych twórców XX wieku. Koniecznie sprawdźcie, czym oczarował Czytelników na całym świecie.

Taniec młynarza – dalsze losy znanych bohaterów

Przełom roku 1812-1813, Kornwalia. Nowy rok stawia przed rodziną Poldarków z Nampary całkiem nowe, nieoczekiwane wyzwania. Do Rossa i Demelzy docierają niepokojące nowiny. Clowance po długim pobycie w Anglii wraca do Kornwalii. W Londynie odniosła wiele triumfów, jednak po powrocie odkrywa, że gorący romans ze Stephanem Carringtonem jest nie tylko źródłem szczęścia. To równie bogate źródło goryczy.

W Hiszpanii wciąż trwa wojna. Polityczna sytuacja Wielkiej Brytanii z każdym dniem staje się bardziej niejasna. Wraz z nowym rokiem, Poldarkowie i Warlegganowie wkraczają w burzliwą i pełną niepewności epokę. Tutaj sytuacja jest skomplikowana i zmienna, zupełnie jak kroki tańca młynarza. Co przyniesie im nowy rok i czy bohaterowie wytrzymają tempo przebiegu różnych wypadków?

Przypominamy, że książka pt. Taniec młynarza pojawi się w sprzedaży już 11 kwietnia bieżącego roku. Tom 9 słynnej sagi Dziedzictwo rodu Poldarków znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy tę książkę wszystkim miłośnikom twórczości Winstona Grahama i kultowej już serii. Jeśli natomiast do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z tą historią, koniecznie nadróbcie zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Wszystkie książki z serii Dziedzictwo Rodu Poldarków, które do tej pory pojawiły się na naszym rynku, znajdziecie tutaj.