Pierwszy rok - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Czarny Mag to zupełnie nowa seria fantasy, która zainteresuje każdego młodzieżowego fana gatunku. Autorka, Rachel E. Carter to obiecująca pisarka, z ogromnym potencjałem i talentem. Już teraz jej powieść cieszy się sporym zainteresowaniem na zagranicznych rynkach. Polscy czytelnicy będą mieli szansę zapoznać się z pierwszym tomem pt. Pierwszy rok 4 października 2018 roku. To właśnie na ten dzień przewidywana jest premiera książki na naszym rynku. Zainteresowani? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej! Na końcu przygotowaliśmy też małą niespodziankę.

Czarny Mag – porywająca fantastyka dla młodzieży

Głównymi bohaterami powieści są piętnastoletnia, rudowłosa Ryiah, zwana Ry oraz jej brat-bliźniak Alexander. Oboje mają jedno marzenie – chcą zostać magami. Realizacja celu jest coraz bliższa po tym, jak zostają przyjęci do Akademii Magii. Jednak kandydatów na adeptów jest wielu, a rodzeństwo na tle innych wyróżnia się niezbyt pozytywnie. Mają niskie pochodzenie, braki w wiedzy i niedostatek sił fizycznych. Wywodzący się z arystokratycznego rodu książę Darren i jego przyjaciółka Priscilla szczególnie dają odczuć rodzeństwu, gdzie jest ich miejsce.

Wkrótce okazuje się, że Ry odstaje od grupy tak bardzo, że niektórzy nie kryją się z sugestiami, że powinna odejść. Jednak bohaterka nie ma zamiaru się poddać, przecież tu chodzi o jej największe marzenie! Przesiaduje więc potajemnie w bibliotece i ćwiczy walkę wręcz z córką rycerza, Ellą. Nieoczekiwanie z pomocą przychodzi jej również dotychczasowy wróg, Darren. Chłopak zaczyna okazywać jej swoją sympatię. Czy to jakiś z jego nowych podstępów? I czy Ry uda się zdać wszystkie egzaminy i kontynuować naukę w wymarzonej szkole? Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu przyjdzie się jej zmierzyć?

Przypominamy, że seria Czarny Mag i jej pierwszy tom pt. Pierwszy rok będzie dostępna na naszym rynku od 4 października bieżącego roku. Książkę znajdziecie tutaj.

Nie zapomnieliśmy również o małej niespodziance, o której wspominaliśmy wyżej. Dla wszystkich zaciekawionych i zniecierpliwionych mamy coś ekstra. Wydawnictwo Uroboros na swoim profilu na Facebooku zamieściło fragment książki, znajdziecie go tutaj! Dzięki temu już teraz możecie przekonać się, że Rachel E. Carter stworzyła naprawdę intrygującą historię.