Czas porzucenia - kup na TaniaKsiazka.pl

Czas porzucenia to doskonała propozycja dla wszystkich miłośniczek twórczości Eleny Ferrante, ponieważ to właśnie ona jest autorką prezentowanej dziś pozycji. Poza tym powody do zadowolenia mają również wielbicielki literatury obyczajowej, czy pozycji, skierowanych do kobiet. Ponadto warto tutaj wspomnieć, że to właśnie Ferrante czytelniczki na całym świecie zawdzięczają bestsellerową serię pt. Genialna przyjaciółka, która w błyskawicznym tempie stała się międzynarodowym hitem. Cykl doczekał się także ekranizacji w postaci serialu. W związku z tym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tej pisarki, dziś macie idealny moment, by nadrobić zaległości. Koniecznie to sprawdźcie, gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Czas porzucenia - kup na TaniaKsiazka.pl

Czas porzucenia – kilka słów o fabule książki

Główną bohaterką powieści jest Olga, która przed laty zamieniła literackie aspiracje na życie żony i matki. Po piętnastu latach małżeństwa dowiaduje się, że mąż porzuca ją dla znacznie młodszej dziewczyny. Tym samym życie kobiety kompletnie się rozsypuje. Codzienne obowiązki stają się niemożliwym wysiłkiem, uroda i wygląd przestają się liczyć, a opieka nad dwojgiem dzieci zdecydowanie ją przerasta. Poza tym w kobiecie rosną emocje, które sprawiają, że staje się kimś, kim nigdy nie była. To gniew, zazdrość i obsesja, które mają niezwykle destrukcyjną moc.

Pewnego dnia mieszkanie Olgi staje się dla niej prawdziwym więzieniem. Kobieta zdaje sobie sprawę, że nie pozostało jej już nic innego. Musi zmierzyć się z tkwiącymi w niej demonami, by ruszyć w końcu do przodu. Czy to jednak jest w ogóle możliwe? Co zrobić, kiedy całe dotychczasowe życie wywraca się do góry nogami? W końcu bohaterka poświęciła swoje marzenia i aspiracje, by trwać u boku męża i zapewnić mu wspaniały dom. Jak pogodzić się i poradzić sobie z faktem, że nic to dla niego nie znaczyło?

Książka pt. Czas porzucenia jest już dostępna w sprzedaży na polskim rynku. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom literatury obyczajowej i powieści skierowanych do kobiet. Dajcie znać, czy po nią sięgniecie!