Książki biograficznePolecamy

Daniel Craig. Biografia – słynny aktor bez tajemnic!

Daniel Craig. BiografiaDaniel Craig to jeden z najbardziej rozpoznawalnych aktorów wszech czasów. Największą popularność przyniosła mu rola agenta 007. Ponadto, przypisuje się mu tytuł najbardziej stylowego Brytyjczyka. To także ambasador ONZ oraz aktor nie tylko filmowy, ale również teatralny. Można by zapytać, czy jest coś, czego Craig nie potrafi? Na te i wiele innych pytań odpowiedzi z pewnością znajdziecie w najnowszej książce pt. Daniel Craig. Biografia, której autorką jest Sarah Marshall. Dziennikarka, która od lat współpracuje z gwiazdami kina oraz estrady.

Daniel Craig – jaki jest naprawdę?

Warto wspomnieć, że życie zawodowe aktora nie skupia się jedynie wokół roli Jamesa Bonda. Zagrał on również w tak znakomitych filmach jak Przekładaniec, Droga do zatracenia czy Dziewczyna z tatuażem. Udział w każdym z tych projektów bez wątpienia pokazał ogromny, aktorski talent Craiga. Udowodnił on tym samym, że stać go na wiele więcej, niż jedynie rola przystojnego superszpiega.

Dlaczego warto sięgnąć po tę biografię? Ponieważ jej autorka, Sarah Marshall, od lat śledziła jego drogę do sukcesu. Miała go „na oku”, kiedy zaczynał swoją przygodę ze szkołą teatralną i przyglądała się mu aż do ewolucji w światową ikonę kina. Kobieta dostrzega w nim nie tylko ogromny talent i sławną osobę, ale przede wszystkim człowieka, który kryje się za tą całą, medialną otoczką. Takie połączenie daje fanom możliwość poznania ulubionego aktora od strony, z której do tej pory go nie znali. Nie tylko poprzez role ze szklanych ekranów.

Dzięki książce Daniel Craig. Biografia, autorstwa Sarah Marshall, przekonacie się, jaką osobą w życiu prywatnym jest naprawdę najsłynniejszy agent 007. Jest to nie lada gratka dla wszystkich fanów aktora. Serdecznie polecamy!