Długa noc - nowa książka Wojciecha Chmielarza

Lato w pełni, słońce przyświeca najmocniej w roku, a jednak to właśnie teraz nadeszła Długa nocNowa książka Wojciecha Chmielarza z serii o komisarzu Jakubie Mortce jest już dostępna w księgarniach.

Długa noc - nowa książka Wojciecha Chmielarza

Długa noc – nowa książka Wojciecha Chmielarza

Warszawą zawładnęła jesień. W mieście przeplatają się losy postaci, które na pierwszy rzut oka nie mają za sobą nic wspólnego. W jaki sposób się połączą?

Nocą w Komendzie Stołecznej Policji pewien mężczyzna oczekuje na kolejne przesłuchanie. Jest świadkiem w sprawie morderstwa. Jakich informacji udzielił policji? O czym nie chciał im powiedzieć? Dlaczego zataił część prawdy? 

W tę samą noc na ulicy pojawia się młoda dziewczyna, która po raz pierwszy decyduje się ciałem zarobić na swoje utrzymanie. Nie jest do końca pogodzona z tą decyzją, potrzebuje jednak pieniędzy dla swojego małego dziecka. Kogo dziś spotka? Czy wycofa się ze swoich zamiarów?

Tej samej nocy po ulicach stolicy w białym terenowym samochodzie jeździ mężczyzna. Wie, że to jego ostatnia noc na wolności. Nie ma nic do stracenia i stawia sobie tylko jeden cel: zabić jak najwięcej osób. Kto straci przez niego życie?

Tymczasem komisarzowi Jakubowi Mortce przyjdzie zmierzyć się z jednym z największych wyzwań w jego życiu. Najbliższe mu osoby znajdą się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Na co zdobędzie się stróż prawa w obliczu zagrożenia bliskich? Czy przekroczy granice?

To będzie długa noc. Dla nich wszystkich. Najważniejsza noc w ich życiu.

Wojciech Chmielarz Długa noc

Długa noc – kiedy premiera nowej książki Wojciecha Chmielarza?

Premiera Długiej nocy odbyła się 15 czerwca 2022 r.

Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Marginesy.

Najnowszy kryminał Wojciecha Chmielarza możecie zamówić W TYM MIEJSCU.

Seria o Jakubie Mortce

W serii Wojciecha Chmielarza o Jakubie Mortce jak dotąd ukazało się 6 tomów:

  1. Podpalacz
  2. Farma lalek
  3. Przejęcie
  4. Osiedle marzeń
  5. Cienie
  6. Długa noc

Mieliście okazję przeczytać któryś z nich? Jeśli tak, podzielcie się wrażeniami w komentarzach!

Zobacz także: