PolecamyThrillerZapowiedzi i nowości

Apartament Izabeli Janiszewskiej – thriller psychologiczny

Apartament Izabeli Janiszewskiej

Izabela Janiszewska z psychologiczną wnikliwością studiuje zło. Zastanawia się nad początkami zła w człowieku i bodźcami, które sprawiają, że mroczne myśli zostają przekute w czyny. Czy jej najnowsza książka również skupi się wokół tych zagadnień? Apartament Izabeli Janiszewskiej od 15 czerwca można znaleźć na półkach księgarń. Macie ochotę się przekonać, w jakie rejony tym razem zapędziła fabułę wyobraźnia autorki?

Apartament Izabeli Janiszewskiej

Apartament Izabeli Janiszewskiej – urlop zamienia się w koszmar

W centrum swojej nowej historii autorka stawia małżeństwo – Ninę i Tomasza Engelów. Mimo sporej różnicy wieku wydają się zgraną parą. Ich związek Ninie daje poczucie stabilizacji, a Tomaszowi coś na kształt drugiej młodości.

Bohaterowie wybierają się na urlop. Wybierają pełne uroku Karkonosze i zatrzymują się w luksusowym hotelu. Wszystko wskazuje na to, że obojgu uda się odpocząć w komfortowych warunkach, w otoczeniu majestatycznej przyrody. I początkowo tak jest. A później Nina znika.

Tomasz nie wie, co się dzieje. Przed chwilą była, a teraz nie ma po niej śladu. Działa niemal po omacku, ale jest zdeterminowany, żeby dowiedzieć się, co się wydarzyło i odnaleźć żonę. Zaczyna szukać prawdy. Okazuje się, że nie może być pewien nawet tego, czy może zaufać własnej pamięci. Świadkowie relacjonują wydarzenia, w których Tomasz uczestniczył. A ich relacje różnią się od tego, co sam pamięta.

Mężczyzna nie wie, komu może zaufać. Nie jest nawet pewien, czy może zaufać sobie i temu, co zawsze brał za pewnik.

Apartament Izabeli Janiszewskiej - okładka

Thriller psychologiczny o bólu, tęsknocie i tajemnicy

Apartament Izabeli Janiszewskiej to książka, po którą powinni sięgnąć miłośnicy thrillerów psychologicznych. Autorka zagłębiając się w historię Niny i Tomasza skupia się na emocjach głównego bohatera. Ta historia porusza i jest w stanie zagrać na najczulszych strunach czytelnika. W końcu wszyscy mają swoje tajemnice. Ale nie wszystkie są aż tak wstrząsające.

Najnowszy thriller psychologiczny Izabeli Janiszewskiej można znaleźć tutaj: Apartament.

Sprawdź też: