Druga część serii Bling już niebawem pojawi się na polskim rynku. Druga część bestsellerowego cyklu pt. Odrobina blasku będzie dostępna od 21 września 2018 roku. Autorka, Shari L. Tapscott, podbiła serca Czytelniczek na całym świecie, a jej powieści w błyskawicznym tempie zyskały status międzynarodowych bestsellerów. Historie, które tworzy, przypadną do gustu każdej nastolatce, a także nieco starszym dziewczynom. Tym samym, jeśli literatura młodzieżowa to gatunek, który interesuje Was najbardziej, koniecznie sprawdźcie dzieła tej autorki. Dzisiaj macie do tego idealną okazję.

Druga część serii BlingOdrobina blasku

Główną bohaterką powieści jest Riley. Dziewczyna całkiem niedawno ukończyła szkołę średnią. Szybko okazało się jednak, że rzeczywistość po skończonej edukacji nieco ją przytłacza. Kiedyś była niezwykle popularna i lubiana, pełniła funkcję głównej cheerleaderki i była bardzo szczęśliwa. Teraz musi wybrać zupełnie nową życiową ścieżkę. I kompletnie nie ma pojęcia, co ze sobą zrobić. Bo dziewczyna nie ma sprecyzowanych planów na przyszłość, a wkroczenie w dorosłe życie ją przeraża. Aby o tym nie myśleć, choć przez chwilę, stara się czerpać jak najwięcej z tego, że ma bardzo długie wakacje, a pogoda wyjątkowo dopisała. Wolny czas postanawia spędzić u ciotki. I to właśnie tam spotyka pewnego chłopaka o imieniu Zeke, który od razu wpada jej w oko.

Zeke oprócz nieprzeciętnej urody, jest niezwykle utalentowany. To artystyczna dusza. W dodatku prowadzi swój stragan na pobliskim targu. Riley ze wszystkich sił pragnie do niego dotrzeć. I decyduje się na jedno, zdawać by się mogło, niewinne kłamstwo. Mówi, że również kocha manualne robótki i świetnie jej to wychodzi. Przedstawia się jako mistrzyni w wyrabianiu mydeł. Oczywiście kłamstwo ma krótkie nogi. Więc aby je zatuszować, Riley od razu zaczyna naukę wspomnianej umiejętności. Wszystko po to, by stworzyć własny stragan obok Zeke’a i sprzedawać tam swoje dzieła. Bohaterka wierzy, że to niewinne kłamstwo nie zaszkodzi przecież w zdobywaniu serca chłopaka…

Druga część serii Bling pt. Odrobina blasku znajduje się tutaj. Gorąco polecamy, szczególnie, że książka jest objęta naszym patronatem!