Odkąd odeszła - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Nowa książka od Susan Lewis to nie lada gratka dla wszystkich miłośniczek twórczości autorki. Pisarka podbiła serca czytelniczek na całym świecie, a jej powieści znikają z księgarnianych półek niczym świeże bułeczki. Nowość od Lewis nosi tytuł Odkąd odeszła i na polskim rynku pojawi się już 14 września 2018 roku. Kogo zainteresuje? Bez wątpienia wszystkie wielbicielki literatury kobiecej, która ma w sobie sporo z kryminału, sensacji i thrillera. Jeśli zatem do tej pory nie miałyście okazji zapoznać się z twórczością tej pisarki, koniecznie nadróbcie zaległości. Naprawdę warto! Na zachętę dodamy, że Susan Lewis przez długi czas pracowała w Hollywood, jako twórczyni scenariuszy. Robiła zakupy z Jennifer Aniston i od czasu do czasu gościła Nicolasa Cage’a. Jednak w końcu odkryła, że to proza jest jej prawdziwym powołaniem. I w świecie literatury radzi sobie świetnie, bo do rej pory wydała już ponad 40 książek!

Nowa książka od Susan Lewis – mroczne sekrety, które mogą zabić

Główną bohaterką powieści jest Andee Lawrence, była detektyw, której małżeństwo właśnie się rozsypało. Aby ukoić ból i smutek, kobieta rzuca się w wir pracy. Zaczyna prywatne śledztwo w sprawie tajemniczego zniknięcia nastolatki. Dziewczyna zaginęła 2 lata temu i jej bliscy do tej pory nie mają od niej żadnych wieści.

Jednak Lawrence to nie jedyna bohaterka tej historii. Rowzee Cane, lokalna nauczycielka, przebywająca na emeryturze, właśnie dowiedziała się, że ma groźnego guza mózgu. Jednak mimo diagnozy nie informuje o chorobie swojej rodziny i bliskich. Mimo że jej stan pogarsza się w bardzo szybkim tempie.

Kobiety nie wiedzą, że ich drogi już wkrótce się skrzyżują. Razem odkryją wielki sekret, który znacząco wpłynie na ich dotychczasowe życie. Bardziej, niż mogłoby się im wydawać. Sekret, który być może nigdy nie powinien zostać odkryty.

Przypominamy, że nowa książka od Susan Lewis będzie dostępna już od 14 września bieżącego roku. Powieść pt. Odkąd odeszła znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę historię wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej i kryminałów.