Chyłka - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Drugi sezon serialu Chyłka to bez wątpienia doskonała wiadomość dla wszystkich fanów produkcji. Po tym, jak pierwszy sezon odniósł ogromny sukces, trudno się dziwić, że producenci od razu zapowiedzieli ekranową kontynuację przygód znanych bohaterów. Większość z was z pewnością wie, że serial powstał na podstawie twórczości Remigiusza Mroza, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem czytelników. Pierwszy sezon produkcji nakręcono na kanwie książki pt. Zaginięcie, z serii Chyłka, która opowiada o przygodach bezwzględnej prawniczki. Do tej pory jednak ekranizacja była dostępna jedynie na platformie player.pl. Natomiast już 30 marca 2019 roku pierwszy odcinek serialu pojawi się na antenie TVN. Tym samym stanie się on ogólnodostępny. Okazuje się jednak, że to nie jedyna dobra informacja dla miłośników twórczości Mroza. Zainteresowani? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Ekranizacja cyklu o Joannie Chyłce

Drugi sezon serialu Chyłka – kiedy się go spodziewać?

Władze produkcji, po sukcesie pierwszego sezonu, nie musiały długo kalkulować opłacalności kolejnych. W związku z tym zadecydowali, że powstanie ekranowa kontynuacja przygód bezwzględnej i zdeterminowanej prawniczki. Drugi sezon oparto na książce pt. Kasacja. Przewidywany czas premiery serialu to jesień 2019 roku. Jednak nie znamy jeszcze dokładnej daty. Jeśli tylko będziemy to wiedzieć, od razu podzielimy się tymi informacjami z wami. Poza tym warto pamiętać, że termin ten może nieznacznie się zmienić. Podobnie jak było to w przypadku pierwszego sezonu.

Czego można spodziewać się po najnowszej produkcji? Prawdopodobnie zostanie poruszony wątek Piotra Langera, ponieważ jego sprawa została wspomniana już pod koniec pierwszego sezonu. Milioner zostaje oskarżony o zabójstwo dwóch osób. Chyłka, która uwielbia wyzwania i nigdy się przed nimi nie cofa, zajmuje się sprawą. Nie wie jeszcze jednak, jak wiele wysiłku będzie musiała włożyć w to, by jej nie przegrać.

Koniecznie dajcie znać, czy czekacie na drugi sezon serialu Chyłka i jak Wasze wrażenia po pierwszym! Tymczasem wszystkich zainteresowanych książkową historią odsyłamy tutaj. Znajdziecie tam wszystkie części z serii o Joannie Chyłce.