Dziecko w czasie - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Dziecko w czasie od Iana McEwana to nie lada gratka dla wszystkich miłośników wydań filmowych. Książka z okładką filmową pojawi się na polskim rynku 4 lipca 2018 roku i przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom literatury pięknej i powieści psychologicznej. Jeśli zatem do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z tym autorem, teraz jest doskonały moment, by nadrobić zaległości.

Warto tutaj jeszcze wspomnieć, że autor za prezentowaną dziś powieść otrzymał prestiżowe wyróżnienie Whitbread Award. Jego książki są rozpoznawalne na całym świecie i w błyskawicznym tempie zyskują status bestsellerów. Dziecko w czasie  zdobyła międzynarodowe uznanie i cieszy się ogromną popularnością. W 2017 powstał również film na podstawie tej książki, a w roli głównej wystąpił znany i ceniony aktor, Benedict Cumberbatch. Koniecznie więc sprawdźcie tę pozycję!

Dziecko w czasie – studium bólu po utracie najbliższej osoby

Książka Iana McEwana to nie tylko studium bólu po utracie najbliższej osoby. To także opowieść o tym, jak radzić sobie z cierpieniem, ale również podnosząca na duchu historia pełna nadziei.

Wystarczyła zaledwie jedna, krótka chwila nieuwagi w supermarkecie i trzyletnia Kate zostaje porwana. A wszystko to dzieje się niemal na oczach jej ojca, Stephena Lewisa, poczytnego autora książek dla dzieci. Traumatyczne przeżycie wywiera druzgocący wpływ na całe jego życie. Długo pielęgnowane i doskonałe małżeństwo z Julie rozpada się niczym domek z kart. Kariera pisarska bohatera staje pod ogromnym znakiem zapytania. Jak bowiem spełniać się jako pisarz dla dzieci, kiedy jego kruszynka, źródło inspiracji, zniknęła? Czy dziewczynka zostanie kiedykolwiek odnaleziona?

Tragiczne wydarzenia stają się dla Stephena pretekstem do podróży w głąb siebie. To wędrówka poprzez pragnienia i wspomnienia, które nierzadko okazują się bolesne.

Przypominamy, że nowe wydanie książki Iana McEwana na polskim rynku będzie dostępna od 4 lipca bieżącego roku. Powieść z okładką filmową pt. Dziecko w czasie znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę historię wszystkim miłośnikom powieści psychologicznych i literatury pięknej.